Gadżety

Gadżety do szkoły

Kompletowanie wyprawki dla ucznia to nie lada wyzwanie. Większość rodziców skupia się na zakupie tego, co najważniejsze zeszytów, podręczników, plecaków, piórników. Asortyment akcesoriów do szkoły jest jednak o wiele szerszy. W tej kategorii znajdziesz rozmaite gadżety, które uprzyjemnią i ułatwią dziecku pobyt w szkole. Oferujemy szeroki wybór breloczków, smyczy do kluczy, magnesów na lodówkę, zakładek do książek, naklejek czy skarbonek.

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
MAGNES GOSPODARSTWO 8SZT ALEXANDER 023961/ALX
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Magnes Imiona - Magdalena
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Magnes na lodówkę - Hymn o miłości ŚWIATŁA
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Magnes na lodówkę - o jak piękna jesteś
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Magnesy 10 mm 10szt. blister
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
MAGNESY NINJA GWIAZDKI SHURIKEN NA LODÓWKĘ BRELOK
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Mudpuppy Zestaw drewnianych magnesów Środki transportu 35 elementów
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Notes z Magnesem - Miłością wieczną - Złote serca (278230)

Po co dziecku gadżety w szkole?

Wydawać by się mogło, że gadżety to najmniej przydatne dzieciom przedmioty w szkole. To jednak duży błąd. Cześć z nich nie tylko bawi i dostarcza rozrywki, ale jest i funkcjonalnym akcesorium. Uczniom przydadzą się np. smycze do kluczy, które pozwolą nosić te do domu zawsze przy sobie i ich nie zgubić. Pomocne są też zakładki do książek, które zaznaczają miejsce skończonego czytania lektury. Nie zapominajmy też o naklejkach, które mogą ozdobić dziecięcy zeszyt. Jak widać z zakupu szkolnych gadżetów, nie warto całkowicie rezygnować. Rodzice powinni jednak pamiętać, aby robić to z głową. Nadmiar gadżetów w szkole może rozpraszać dziecko, a także przyczynić się do tego, że plecak czy tornister będzie przeładowany. Pamiętajmy, że w plecaku czy piórniku przede wszystkim muszą znaleźć się rzeczy, które pomocne są w nauce.

Gadżety nie tylko do szkoły

Nasz sklep oferuje gadżety nie tylko do szkoły. Magnesy na lodówki, skarbonki czy zakładki do książek to akcesoria przydatne również w domu. Korzystać z nich mogą nie tylko dzieci, ale i dorośli. Ułatwiają one codzienne funkcjonowanie i podwyższają komfort życia. Dorośli ucieszą się też z breloczków i smyczy do kluczy, które można przypiąć do kluczy do domu, samochodu czy biura. Nasza oferta obejmuje nie tylko gadżety utrzymane w dziecięcej stylistyce, ale i te dla dorosłych odbiorców.

Gadżety – tanie, a funkcjonalne

Gadżety do szkoły i domu to tanie akcesoria. Można kupić je już za kilka złotych. Nasze najtańsze produkty możesz zamówić już z mniej niż 10 złotych. Tak atrakcyjne ceny nie zrujnują domowego budżetu. W ramach dostarczania ciekawych gadżetów współpracujemy z wieloma producentami. Dlatego też możemy proponować akcesoria w różnych cenach i z różnych półek. Jedno jest dla nas najważniejsze: bezpieczeństwa. Oznacza to, że w naszym sklepie nie znajdziesz produktów bez atestów i certyfikatów potwierdzających ich bezpieczeństwo. Dzięki temu gadżety są bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. Zgodnie z prawem posiadają one również oznaczenie informujące, od jakiego wieku mogą być używane.

Szybkie i proste zakupy

Nasz sklep oferuje szybkie i proste zakupy przez 7 dni w tygodniu. Zamówienie składać możesz nawet w niedziele! Wybrane produkty dostarczymy pod wskazany adres w przeciągu kilku dni. Pamiętaj, że w czasie zakupów możesz skorzystać z filtrów, które pomogą wyszukać potrzebne produkty. Będziesz mógł je uszeregować pod względem ceny, producenta, koloru, ilości elementów czy zastosowania. Prościej być już nie mogło! Dodatkowo oferujemy Ci liczne rabaty i akcje promocyjne, dzięki którym gadżety kupić taniej niż gdzie indziej.