Kosze na pieluchy

Gadżety i akcesoria do przewijania niemowlaka

Wyprawka dla niemowlaka składa się z produktów obowiązkowych oraz tych ponadstandardowych. Te dodatkowe elementy wyprawki dla niemowlaka mają podnieść komfort codziennej pielęgnacji maluszka i ułatwić zadanie rodzicom. Jednym z takich gadżetów są kosze na pieluchy. Jest to ciekawe akcesorium, które na pewno docenią świeżo upieczeni rodzice. Kosze na pieluchypojemnikami na zużyte pampersy. W naszym sklepie można dokupić zarówno same kosze, jak i akcesoria do nich. Oferujemy produkty takich marek jak Malrex, Sangenic, Abakus, Angelcare i inni.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Gdzie wyrzucać zużyte pampersy?

Większość rodziców zużyte pieluchy wyrzuca do zwykłego kosza na śmieci. Nie widzą oni konieczności zakupywania kolejnego akcesorium, jakim jest kosz na zużyte pampersy. W pokoju dziecka stawiają więc mały, biurowy pojemnik na odpadki. Znajduje on swoje miejsce zaraz obok przewijaka. Okazuje się jednak, że zwykły kosz może być problematyczny w użytku. Przede wszystkim należy pamiętać, że trzymanie nieczystości i zużytych pieluch w pokoju malucha jest niehigieniczne. Dużym problemem jest też zapach, który wydzielany jest przez zasikane pampersy. Nieprzyjemna woń wydostaje się z kosza i przenika przez całe pomieszczenie i nie pomaga nawet zapakowanie zużytych pampersów w foliowe woreczki. Kosze na pieluchy pomagają unikać nieprzyjemnych woni w pokoju dziecięcym.

Czym jest kosz na pieluchy?

Kosz na zużyte pieluchy to gadżet dedykowany młodym rodzicom. Jest to akcesorium, które wykorzystują się przy pielęgnacji dzieci jeszcze noszących pampasy i pieluchy. Z wygląda on jak zwykły pojemnik na odpady, ale posiada specjalne budowane foliowe filtry. Ich zadaniem jest neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów. Kosze na pieluchy również samodzielnie i automatycznie pakują zużyte pampersy w woreczki.

Czy warto kupić kosz na pieluchy?

Kosze na pieluchy to praktyczne i funkcjonalne gadżety, ale niezbyt tanie. To ze względu na ich cenę wielu rodziców zastanawia się, czy zakup będzie opłacalny. Trzeba pamiętać, że koszty nie kończą się na samym zakupie pojemnika na zużyte pampersy. Konieczne jest też dokupienie do nich wkładów. Cena wkładów do kosza na pieluchy to ok. 40 złotych. Jeden wkład starcza na ok. 3 tygodnie.

Jaki kosz na pieluchy wybrać?

Kosze na pieluchy to gadżety, które można kupić w różnych modelach. Producenci produktów do pielęgnacji niemowląt oferują kosze profesjonalne oraz amatorskie. Poszczególne modele różnią się od siebie przede wszystkim gabarytami. W ofercie znajdują się małe kosze na pieluchy i te o bardzo dużej pojemności. Zasada jest jednak: im większy będzie kosz, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Trzeba jednak pamiętać, że wielkogabarytowe kosze na pieluchy zajmują dużo miejsca. Nie są więc wskazane do małych mieszkań i ciasnych pokoików dla dzieci. Duże kosze na pieluchy sprawdzają się, jednak kiedy w domu ma się więcej niż jedno zapieluszkowane dziecko.

Przy wyborze kosza na pieluchy dobrze jest też sprawdzić jego funkcjonalność. Do pojemnika powinno się łatwo wkładać zużytą pieluchę, a sam kosz powinien był prosty w opóźnianiu. Warto zwrócić na to uwagę, bowiem zdarzają się modele wysoce niefunkcjonalne, co znacznie utrudnia pielęgnację niemowlaka.

Na końcu znajduje się wygląd kosza na pieluchy. W naszym sklepie znajdują się pojemniki w różnych kształtach i kolorach. Dzięki temu barwę pojemnika na zużyte pampersy będzie można dopasować do wystroju i kolorów zastosowanych w pokoju dziecięcych. W naszym sklepie najpopularniejsze są kosze na pieluchy w uniwersalnych kolorach, czyli białym szarym, pastelowo niebieskim i różowym. Takie modele pasują zarówno do pokoju małych księżniczek, jak i książąt.

Bezzapachowe woreczki na pampersy

Kosze na pieluchy nie są popularnym gadżetem młodych rodziców. Z zakupu rezygnują oni ze względu na cenę akcesorium. Nie oznacza to jednak, że nie powinny dbać o właściwe wyrzucane zużytych pampersów. Alternatywą dla koszy na pieluchybezzapachowe woreczki – je również można zakupić w naszym sklepie. Są to tanie gadżety, które starczają na bardzo długo. Cena zestawu woreczków na pampersy (komplet to 50 sztuk) to ok. 5 złotych. Pozwalają one zapakować zużytą pieluchę i wyrzucić ją do normalnego kosza. Tak zabezpieczone pampersy nie wydzielą zapachów. Woreczki bezzapachowe na pieluchy to praktyczne rozwiązanie. Sprawdzają się w domy, a także są wygodne w podróży. Można zabrać je ze sobą wszędzie – na spacer, na zakupy, w odwiedziny u rodziny, na wakacje itd. Są poręczniejsze, mniejsze i wygodniejsze niż kosz na zużyte pampersy. Co ważne, woreczki są produktami ekologicznymi, w pełni bezpiecznymi dla środowiska naturalnego.

Kosze na pieluchy i woreczki bezzapachowe na pampersy to przydatne, ale nie niezbędne gadżety w pokoju dziecięcym. Pozwalają one usprawnić i ułatwić przewijanie niemowlaka. Najlepiej stosować je z innymi zalecanymi akcesoriami np. przewijakami. Wszystkie niezbędne pomoce do pielęgnacji niemowląt można zamówić on-line w naszym sklepie. Zamówienie zostanie dostarczone w przeciągu kilku dni pod wskazany adres.