Wózki dziecięce - akcesoria

Jakie akcesoria do wózka warto kupić?

Wózki dziecięce – akcesoria to zestaw dodatkowych produktów do gondoli i spacerówek. W naszym sklepie można kupić gadżety takie jak: uchwyty, adaptery, pokrowce, parasolki do wózków, klipsy, mufki, dostawki, dodatkowe siedziska, szelki, koła, pałąki, paski bezpieczeństwa. Zgromadzone w tej kategorii produkty mają zadbać o bezpieczeństwo wygodę oraz rozrywkę dziecka podczas spaceru.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wózki dziecięce – akcesoria chroniące przed słońcem

Jednymi z popularniejszych akcesoriów do wózków dziecięcych są te, które chronią malca przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Gadżety te sprawdzają się latem, kiedy to nie brakuje upalnych i słonecznych dni. W dni z dużym nasłonecznieniem do wózka można zamontować parasolki przeciwsłoneczne lub blendy, które chronią przed słońcem. Parasolki do wózka montuje się na ramie, można też regulować wysokość oraz kąt jej nasilania. Blendy do wózka montuje się do daszka pojazdu.

Dwoje dzieci, jeden wózek

Kiedy posiada się dwoje dzieci, spacery zaczynają przeradzać się w prawdziwą wyprawę. Trudność jest tym większa, kiedy i jedno i drugie dziecko jest w wieku, w którym nie jest w stanie samodzielnie chodzić lub przebyć dłuższego dystansu na nóżkach. Manewrowanie dwoma wózkami przez jedną osobę jest zwyczajnie niemożliwe. W takim wypadku idealnym rozwiązaniem są dostawki do wózka. Dostawki są dodatkową platformą, na której stanąć może starszy maluch. Rodzic, pchając wózek, przemieszczać będzie jednocześnie dwoje dzieci. Podstawki do wózka czy dodatkowe siedziska sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i na wakacyjne wyjazdy, kiedy planuje się dużo chodzenia i zwiedzenia.

Wózki dziecięce – akcesoria na zimę

Na zimowe spacery przygotować należy nie tylko dziecko, ale i siebie. Zimno i mróz może skutecznie zniechęcić do przebywania na świeżym powietrzu. Aby zabezpieczyć się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, warto zakupić mufki, czyli ochronę na dłonie. Dzięki mufką można pchać wózek, nie martwiąc się, że ręce marzną. Mufki do wózka prosto montuje się na rączce pojazdu.

Dodatkowym akcesoriom do wózków, z którego skorzystają rodzice, są też uchwyty. Pozwalają one na wygodne powierzenie torebki, torby, siatki z zakupami lub innej rzeczy na wózku. Prosty gadżet nakłada się rączką na wózek dziecięcy, a na nim zawiesza torbę. Dostęp do niej natychmiastowy, co pozwala na szybkie wyjmowanie potrzebnych gadżetów.

Wózki dziecięce – akcesoria zwiększające bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo – o to troszczysz się większość rodziców. Stara się je zapewnić dzieciom na różne sposoby. Bezpieczeństwo ważne jest również w trakcie spacerów w wózku. Większość modeli wózków dziecięcych posiada wbudowane pasy bezpieczeństwa, warto jednak zwrócić uwagę na dodatkowe akcesoria, które mają podwyższać poziom ochrony. W naszym sklepie dużym zainteresowaniem cieszą się szelki do wózka czy pasy bezpieczeństwa.

Wózki dziecięce – akcesoria i zabawki dla dzieci

Niemowlak podróżujący w gondoli obserwuje tylko niebo, rozglądanie się na boki jest niemożliwe. Nic więc dziwnego, że codzienne spacery mogą wydawać mu się nudne. Aby zapewnić mu rozrywkę, warto zabrać na spacer zabawki. Idealnym rozwiązaniem są zawieszki do wózka, pałąki na zabawki czy karuzele do wózka. Maluch będzie zachwycony takimi gadżetami i chętniej oraz spokojniej będzie leżał w wózku.

Zawieszki do wózka i rozmaite uchwyty na spacerze mogą pełnić rolę nie tylko rozrywkową, ale i praktyczną. Kiedy maluch przesiada się z gondoli do spacerówki i robi się bardziej ruchliwy, w wózku zaczyna panować bałagan. Pod kocykiem czy pieluszką łatwo zgubić smoczek, butelkę czy ulubioną zabawkę. Aby ograniczyć czas poszukiwań, ułatwić je i nie odkrywać dziecka za każdym razem, warto stosować kolorowe zawieszki i uchwyty. Takie gadżety proponuje bardzo wiele firm, są one łatwo dostępne i tanie. Montuje się na brzegach wózka np. za pomocą rzep, a po drugiej stronie zaczepia wybrany przedmiot – kubek niekapek, butelkę, smoczek.

Jak przygotować się do spaceru z dzieckiem?

Pierwsze spacery z dzieckiem to dla młodych rodziców prawdziwy stres i przygotowanie jak do wyprawy wojennej. Zastanawiają się oni, jakie akcesoria i gadżety będą im potrzebne. Często zabierają ich ze sobą za dużo. Są jednak i takie akcesoria, które przydają się zawsze. W naszym sklepie można kupić praktyczne gadżety i produkty do wózków dziecięcych. Oprócz produktów, które znajdują się w kategorii wózki dziecięce – akcesoria nasz sklep proponuje też szeroki wybór gondoli do wózków, śpiworków, zawieszek dla niemowląt, materacy i wkładów do wózków, toreb i organizerów. W naszym sklepie można również zamówić wózki dziecięce – spacerówki, gondole, wózki dla bliźniąt. Wszystkie produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach, które dodatkowo obniżamy w czasie promocji, wyprzedaży, akcji rabatowych.

Jak zamówić akcesoria do wózka?

Nasz sklep daje możliwość zakup on-line, przez Internet. Wybrane produkty można nabyć bez wychodzenia z domu. Paczka zostanie dostarczona pod wskazany adres w kilka dni od zamówienia.