Biwak i kemping

Z czym na biwak i kemping?

Kategoria biwak i kemping została stworzona przez nas sklep z myślą o osobach, które lubią odpoczynek na łonie natury. W dziale znajdą one wszystko, co potrzebne, aby zrelaksować się nad jeziorem, rzeką, w lesie, a nawet na plaży. Akcesoria z działu biwak i kemping to produkty, które sprawdzą się zarówno na rodzinnych wakacjach, jak i przy samotnym wędrowaniu z plecakiem. W ramach przygotowań do biwakowania w naszym sklepie możesz zakupić: hamaki i fotele wiszące oraz akcesoria do nich, grille ogrodowe wraz z akcesoriami, namioty turystyczne, śpiwory, lampy kempingowe, stoliki kempingowe, fotele i krzesła kempingowe, namioty plażowe. Nasza oferta to kompleksowe wyposażenie każdego poszukiwacza przygód, miłośnika outdooru, a także fana beztroskiego lenistwa na świeżym powietrzu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Podstawowe wyposażenie na biwak i kemping

Nasz sklep sportowy oferuje szeroką gamę produktów sprawdzających się na biwakach i kempingach. Oferujemy gadżety nietuzinkowe, oryginalne, idealnie nadające się dla fanów tej rozrywki. Oprócz nich w asortymencie dostępne jest również podstawowe wyposażenie na biwak i kemping. Do niego zalicza się przede wszystkim namioty turystyczne. W czasie biwaku jest on miejsce snu przez kilka dni, a nawet tygodni. W związku z tym musi cechować się wysoką jakością. Nasz sklep proponuje namioty turystyczne szczelne, łatwo rozkładające się i składające, wykonane z materiałów trwałych, solidnych oraz odpornych na wiatr i deszcz. Szeroka gama produktów pozwala wybierać pomiędzy namiotami 2,3, a nawet 8-osobowymi. Proponujemy zarówno rozwiązania niskobudżetowe, czyli namioty turystyczne z jedną sypialnią, jak i prawdziwe apartamenty z trzema lub czterema sypialniami. W tych większych znajdują się też przedsionki mogące pełnić rolę kuchni, miejsca do odpoczynku m jadalni.

Zadbaliśmy też o to, aby namioty turystyczne naszych klientów komfortowo wyposażyć. W tym celu zapraszamy do obszernego działu akcesoria do namiotów, w który dostępne są m.in. samopompujące się materace czy śpiwory występujące w kilku wariantach.

Gotujemy na biwaku, kempingu, w ogrodzie

W asortymencie naszego sklepu nie mogło zabraknąć też sprzętów, które pozwolą realizować pasję większości Polaków, czyli grillów ogrodowych. Z nich korzystać można zarówno we własnym ogrodzie, jak i na wycieczce zamiast czy wakacjach pod namiotem. Naszym klientom proponujemy grille ogrodowe różnych rozmiarów, z różnymi funkcjami. Oprócz tego zapraszamy do kategorii akcesoria do grilla, gdzie znajdzie się wszystkie gadżety pozwalające komfortowo oddawać się temu „narodowemu sportowi”.

Kemping z najlepszym wyposażeniem

Kategoria biwak i kemping zawiera również niezbędny sprzęt na kemping. Lampy, fotele, krzesła, stoliki pozwolą cieszyć się bliskością natury, a jednocześnie zachować wysoki komfort wypoczynku. Dostępne w różnych wzorach, kolorach i modelach sprawia, że każdy dobrze sprzęt kempingowy idealny dla siebie. Osoby, które lubią odpoczywać nad morzem, zapraszamy też do działu namioty plażowe. Produkty w nim zgromadzone są gwarancją udanego wypoczynku nad polskim Bałtykiem. Namioty, parawany i solanki będą chroniły przed wszechobecnym wiatrem i pozwolą w pełni cieszyć się promieniami słonecznymi.