Golarki i maszynki - akcesoria

Jakie akcesoria warto kupić do golarki i maszynki?

Golenie to podstawowy zabieg pielęgnacyjny mężczyzny. Aby pozbyć się zbędnego zarostu z twarzy, panowie sięgają po różne przyrządy maszynki jednorazowe lub wielorazowa, a także golarki elektryczne. Okazuje się jednak, że czasem do maszynek i golarek potrzebne są akcesoria. Te można kupić w naszej drogerii internetowej. W dziale golarki i maszynki – akcesoria zgromadziliśmy: folie i ostrza, głowice golące, wkłady czyszczące, płyny do czyszczenia, nasadki grzebieniowe oraz balsamy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Golarki i maszynki – akcesoria do maszynek foliowych i głowicowych

Większość producentów golarek podaje, że folie i ostrza w urządzeniach należy wymieniać raz na 18 miesiące. Pozwala to zachować skuteczność urządzania i efektywnie pozbyć się zarostu z twarzy. W naszym sklepie oferujemy akcesoria takie jak folie i ostrza oraz głowice golące do różnego typu golarek. Akcesoria znajdujące się w naszym asortymencie pasują do produktów marek Braun, Panasonic, Philips, Remington. Acurel, Blaupunkt, Zelmer, Adler, Eldom, Elesko, Lauson, Sencor.

Golarki i maszynki – akcesoria czyszczące

Czystość i higieniczność to podstawa bezpiecznych zabiegów pielęgnacyjnych. Takie też powinno być golenie. Chcąc zapewnić sobie 100% czystości, warto wyposażyć swoją golarkę w dostępne w naszej drogerii wkłady czyszczące. Są one wygodnym sposobem na wyczyszczenie, konserwacje i odświeżenie golarki. Pozwalają one je utrzymać w doskonałym stanie każdego dnia. Golarki i maszynki – akcesoria czyszczące umożliwiają oczyszczenie urządzenia z włosków, pianki i żelu. Dodatkowo zapobiegają blokowaniu głowic golących przez włoski.

Akcesoria do czyszczenia maszynek i golarek to również specjalne płyny. Gwarantują, że z golarki usuwa się wszelkie nieczystości, a ostrza i folia posłużą na wiele goleń. Z pomocą płynu do czyszczenia golarki i maszynki zawsze będą świeże i zabezpieczone. W czyszczeniu są one ponad 10 razy skuteczniejsze niż normalna woda.

Golarki i maszynki – akcesoria i nasadki

W naszej drogerii internetowej można kupić również rozmaitej nasadki do golarek i maszynek. Panowie, którzy posiadający wąsy i brodę chętnie sięgają po nasadki trymujące, które doskonale pasują m.in. do męskich golarek Philips. Pozwala ona zawsze chwalić się estetycznym i zadbanym zarostem. Nakładka trymująca pomaga nie tylko skrócić sam zarost, a także wyregulować baki i cała fryzują. Nasadka wyposażona jest w węższe ostre od tych obecnych w golarkach, dzięki czemu jest znacznie bardziej precyzyjna i dokładna. 

Kategoria golarki i maszynki – akcesoria proponuje również nasadki do usuwania włosów z uszu oraz nosa. Dzięki swojej charakterystycznej budowie są one w stanie bardzo precyzyjnie ścinać włosy w trudno dostępnych miejscach. Odpowiednie końcówki wyposażone są w ostrza tnące, które pozwolą na uchwycenie niewielki włosków.

Golarki i maszynki – akcesoria

Część akcesoriów znajduje się razem w zestawie z golarką, inne należy dokupić samodzielnie. Warto pamiętać, aby zawsze kupować akcesoria dedykowane do modelu golarki, który się posiada, gwarantuje to, że z gadżetu będzie można korzystać. W dziale golarki i maszynki – akcesoria oprócz wyżej wymienionych produktów dostępne są etui z zaczepem, szczoteczki pomagają w usunięciu włosków, pokrowce, podstawki.