Maszynki do włosów i trymery

Domowy salon fryzjerski

Maszynki do włosów i trymery pozwalają na wykonywanie podstawowych zabiegów fryzjerskich w domowym zaciszu. Są to sprzęty przeznaczone głównie dla panów. Pomagają one zadbać o czuprynę, a także zatroszczyć się o brodę oraz wąsy. W naszej drogerii można zakupić urządzenia sygnowane logiem Philips, Babyliss, Braun, Remington, AEG i wiele innych. Wszystkie maszynki do włosów i trymery dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Maszynki do włosów i trymery – kiedy i dla kogo?

Nie chcąc układać finezyjnych fryzur czy ścinać włosów w wymyślny sposób podstawowe zabiegi fryzjerskie można wykonać w domu samodzielnie. Aby to było możliwe, należy wyposażyć się w maszynki do włosów i trymery. Są to urządzenia, które pozwolą utrzymać włosy oraz zarost w pożądanej długości. Ich używanie jest bardzo proste i może to robić nawet laik. Zakup urządzeń zwróci się po kilku miesiącach, a sprzęty posłużą nawet przez kilka lat. Zaletą posiadania maszynek do włosów i trymerów jest też oszczędność czasu – nie trzeba umawiać się na wizytę u fryzjera, czekać w kolejce, stać w korkach, aby dojechać.

Trymer czy maszynka – co kupić?

Maszynki do włosów i trymery to urządzenia, które przez wielu postrzegana są jako te o tych samych właściwościach. Jednak w rzeczywistości ich przeznaczenie jest inne. Maszynki do strzyżenia wykorzystuje się do skracania i stylizacji włosów na głowie. Posiadają one szersze ostrza i są w stanie przy jednym pociągnięciu, skrócić włosy na szerokość kilku centymetrów. Trymery to natomiast sprzęty bardziej precyzyjne. Z ich pomocą można stylizować brodę, wąsy, a także przycinać włosy w uszach i nosie.  Naszej drogerii można kupić kilka rodzajów maszynek do włosów i trymerów. Oferujemy m.in. te do brody, do uszu i nosa, do ciała, a także szeroką gamę trymerów uniwersalnych, które zawierają w zestawie kilka lub kilkanaście nakładem pozwalających przycinać włosy na różnych częściach ciała.

Jak wybrać maszynkę do włosów i trymer?

Maszynki do włosów i trymery to urządzenia podobne do siebie, dlatego przy ich zakupie warto przeanalizować te same parametry. Pierwszym, który bierze się pod uwagę, jest zasilanie urządzenia. W sprzedaży dostępne są maszynki do włosów i trymery zasilane akumulatorowo, sieciowo, bateryjnie oraz akumulatorowo-sieciowo. Po maszynki do włosów i trymery na baterie lub akumulatorki sięgają najczęściej panowie, którzy częściej podróżują. Takie urządzenie łatwo przywieść i korzystać z nich, nawet jeśli w pobliżu nie znajduje się gniazdko elektryczne.

Praktycznym rozwiązaniem są maszynki do włosów i trymery, które posiadają funkcję regulacji długości cięcia. Im więcej poziomów skracania włosów posiada urządzenie, tym lepiej bowiem daje większe możliwości i pozwala na uzyskanie różnych efektów. W naszej drogerii dostępne są maszynki do włosów i trymery, które mają od kilku do kilkunastu poziomów skracania włosów. Długość cięcia może być regulowana poprzez wymianę nakładek lub za pomocą teleskopowego systemu regulacji. Ten drugi jest znacznie wygodniejszy, bo maszynki nie trzeba rozkładać.

Ostrza w maszynkach do włosów i trymerach

Przy zakupach nie można zapominać o tym, co najważniejsze, czyli ostrza. Te najlepsze modele wyposażone są w ostrza ze stali nierdzewnej, a dodatkowo posiadają powłokę tytanową, co gwarantuje ich trwałość i solidność na lata. Popularnymi modelami są też maszynki do włosów i trymery z samoostrzącymi się ostrzami, które zapewniają najlepszą jakość strzyżenia przez cały czas użytkowania maszynki. W tańszych modelach ostrza należy ostrzyć samodzielnie. W trymerach istotna jest funkcja samo oliwienia ostrzy.

Ponadstandardowe funkcjonalności

Maszynki do włosów i trymery mogą być wyposażone w ponadstandardowe funkcjonalności. Wpływają one na wygodę użytkowania sprzętu, a także komfort. W naszej drogerii dużym zainteresowaniem cieszą się urządzenia z wodoszczelną obudową oraz antypoślizgowym uchwytem. Niektóre maszynki i trymery mogą być używane nawet pod wodą. Można je zabierać ze sobą pod prysznic i tam skracać włosy. Wygodę i komfort użytkowania podnosi też antypoślizgowy uchwyt, który ułatwia utrzymanie sprzętu w ręce, nawet pod wodą.

Przydatny jest również wyświetlacz, który pozwala kontrolować ustawienia maszynki lub trymera. Nowoczesne urządzenia wyposażone są w dotykowe ekrany pozwalające wybrać i zablokować ustawienia długości strzyżenia. Niskobudżetowe maszynki do włosów i trymery należy ustawiać manualnie.

Ile kosztuje trymer? Ile kosztuje maszynka do strzyżenia?

Nasza drogeria umożliwia zarówno niskobudżetowe zakupy, jak i daje możliwość zakupu maszynek do włosów i trymerów wysokiej jakości. Ceny w naszym sklepie zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. Tanie modele maszynek i trymerów doskonale spisują się w warunkach domowych. Do zakupów w naszym sklepie zapraszamy też profesjonalne salony fryzjerskie, które znajdują tu sprzęt wysokiej jakości.

Nasza drogerii oferuje wszystko to, czego potrzebuje prawdziwy mężczyzna. Oferujemy zarówno sprzęty do golenia, pielęgnacji brody i włosów, jak i męskie kosmetyki do ciała, twarzy oraz włosów.