100 okienek do nauki. Liczby – YOYO – Książeczki edukacyjne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

22,99 

Zabawa, która łączy frajdę i naukę

100 okienek to nauki to seria książeczek edukacyjnych, które mają na celu, poprzez zabawę, przekazać przedszkolakowi pewne podstawowe wiadomości o świecie. Kolorowe ilustracje, wesołe postacie i zabawne sytuacje wprawiają malucha w dobry humor. Starannie i estetycznie wykonane rekwizyty przedstawiające obrazki i liczby oraz podpisy służą do wykonywania interesujących i dostosowanych do percepcji dziecka zadań. A ono z kolei angażując uwagę dowiaduje się o istnieniu cyfr, zapamiętuje je i uczy się je wypowiadać. Zauważa konkretny i praktyczny wymiar cyfr i liczenia. W ten sposób przygotowuje się do nauki w szkole podstawowej.

Liczymy zwierzątka i świetnie się przy tym bawimy

Tym razem kolorowe okienka przedstawiają ilustracje zwierzątek. Dziecko będzie się uczyło liczyć na przykładzie żabek, żółwia, ryb, słonia i ptaków. To wspaniała okazja do spędzenia czasu ze swoim dzieckiem i opowiedzenia mu o otaczającym go świecie. W takiej bezpiecznej, rodzinnej i ciepłej atmosferze wiedza przyswajana jest o wiele lepiej i trwalej. Będziesz zdziwiony i pękał z dumy, gdy odkryjesz z jaką łatwością Twój maluch liczy zwierzęta w Zoo lub na podwórku.

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Zabawa, która łączy frajdę i naukę 100 okienek to nauki to seria książeczek edukacyjnych, które mają na celu, poprzez zabawę, przekazać przedszkolakowi pewne podstawowe wiadomości o świecie. Kolorowe ilustracje, wesołe postacie i zabawne sytuacje wprawiają malucha w dobry humor. Starannie i estetycznie wykonane rekwizyty przedstawiające obrazki i liczby oraz podpisy służą do wykonywania interesujących i […]
Recenzja Rodziców
9.5