100 okienek do nauki. Zwierzęta – YOYO – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

22,99 

Seria 100 Okienek Do Nauki

Materiały edukacyjne takie jak seria 100 Okienek do Nauki mają na celu w atrakcyjnych i przystępny dla dziecka sposób opowiedzieć mu o świecie i wspomagać naturalną naukę mówienia i czytania. Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i z powodzeniem można ją stosować zarówno wobec początkujących, jak i tych w “zerówce”. Każdy tom zawiera 100 graficznie wyodrębnionych słów, które pochodzą z jakiegoś klucza tematycznego. Na przykład dom, ogród, zwierzęta, kolory lub wyjście na spacer. Dziecko w ten sposób uczy się nowych słów, uczy się nazywać otaczającego elementy świata i zapamiętuje zapis literowy. Dodatkowo zadania i łamigłówki utrwalają w nim tę wiedzę. 

Cały świat pełen pięknych zwierząt

Tom Zwierzęta to podróż po kontynentach w celu poznawania nazw różnorakich gatunków zwierząt. Odwiedzicie z maluchem Afrykę, gdzie spotkacie lwa, zebrę lub żyrafę. Na Antarktydzie mieszkają urocze pingwinki, które dzieci tak kochają. W końcu wrócicie do Europy, gdzie mieszkają gąski, lisy lub ślimaczki. Dziecko w ten sposób poznaje piękno fauny i uczy się szacunku do natury. Będzie mieć okazje wyrobić sobie swoje zdanie o każdym zwierzęciu. Niektóre nazwie ulubionymi. A dla Ciebie ulubione będą te chwile, gdy dziecko zacznie rozpoznawać i poprawnie nazywać zwierzęta poza domem.

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Seria 100 Okienek Do Nauki Materiały edukacyjne takie jak seria 100 Okienek do Nauki mają na celu w atrakcyjnych i przystępny dla dziecka sposób opowiedzieć mu o świecie i wspomagać naturalną naukę mówienia i czytania. Seria przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i z powodzeniem można ją stosować zarówno wobec początkujących, jak i tych […]
Recenzja Rodziców
10