100 pierwszych słówek. Moje ciało – Edgard – Książeczki edukacyjne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

17,73 

Seria 100 Pierwszych Słów

Seria edukacyjna 100 Pierwszych Słówek ma na celu wspomóc naturalną naukę mówienia i rozwój intelektualny u dziecka w wieku późno niemowlęcym lub przedszkolnym. Najlepiej, jeśli wiedza jest uszeregowana w sposób tematyczny. Każdy tom tej serii to jedno zagadnienie, w którym występuje 100 przykładów zastosowania. Przykładowo jeśli mogą o ciele człowieka opisywane są osobne narządy, jeśli o zwierzętach to poszczególni przedstawiciele ziemskiej fauny. Te ćwiczenia edukacyjne charakteryzują się różnorodnością i oparciem o doświadczenie specjalistów. Dziecko w atrakcyjny sposób i w domowym zaciszu, gdzie może ufać rodzicom, dowiaduje się nowych wiadomości, poznaje słowa i uczy się mówić. To ważne na tym etapie rozwoju człowieka.

Poznaj swój organizm

Tom Moje Ciało opowiada o anatomii człowieka. Dziecko uczy się nazywać swoje narządy zewnętrzne i wewnętrzne oraz dowiaduje się do czego mu służą. Docenia znaczenie zdrowia i dbania o siebie. Potrafi prawidłowo nazywać oczy, uszy i nos, ale także ma pojęcie o znaczeniu serca, płuc albo żołądka. W ten sposób już na wczesnym etapie dzieciństwa zyskuje samoświadomość i uczy się, że warto dbać o zdrowie. I świetnie się przy tym bawi. 

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Seria 100 Pierwszych Słów Seria edukacyjna 100 Pierwszych Słówek ma na celu wspomóc naturalną naukę mówienia i rozwój intelektualny u dziecka w wieku późno niemowlęcym lub przedszkolnym. Najlepiej, jeśli wiedza jest uszeregowana w sposób tematyczny. Każdy tom tej serii to jedno zagadnienie, w którym występuje 100 przykładów zastosowania. Przykładowo jeśli mogą o ciele człowieka opisywane […]
Recenzja Rodziców
8.5