prezent świąteczny dla chłopaka

101 ciekawostek. Starożytność – Olesiejuk – Książeczki edukacyjne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8
Nasza ocenaCzytaj opinie

8,99 

Odkrywaj przeszłość

101 ciekawostek to seria, która – jak sama nazwa wskazuje – ma na celu w atrakcyjny sposób dostarczyć punktowej wiedzy na temat zagadnienia. Zeszyty dotyczą różnych dziedzin, a z racji, że dany tom poświęca uwagę tylko jednemu zagadnieniu, może pozwolić sobie na dogłębność i drobiazgowość. Ciekawostki to na ogół informacje mało znane, zaskakujące i nieprzystające do ogólnej znanej wiedzy na tany temat. Nie inaczej jest ze Starożytnością. Czy wiesz kto odkrył atomy? A kto, że Ziemia nie jest płaska? Czy wiesz, jak to się działo, że powstawały tak wielkie, legendarne budowle jak pałace i piramidy?

Na pewno dowiesz się nowych rzeczy

101 ciekawostek opowiada o tych podstawowych, ale i mniej znanych faktach ze świata sprzed tysiącleci. W atrakcyjny sposób opowiada dzieciom i młodzieży ze szkoły podstawowej o tamtych realiach i odpowiada na pytania, które czytelnicy mogliby postawić. Pięknie ilustrowane, napisane zrozumiałym popularnonaukowym językiem. Stanowi ciekawy sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia z rodzicem, pomoc naukowa oraz jako wyposażenie w bibliotece, szkole lub świetlicy. Dostępne są także tomy dotyczące innych zagadnień – zamków, zwierząt, sportu lub dinozaurów. 

8Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Odkrywaj przeszłość 101 ciekawostek to seria, która – jak sama nazwa wskazuje – ma na celu w atrakcyjny sposób dostarczyć punktowej wiedzy na temat zagadnienia. Zeszyty dotyczą różnych dziedzin, a z racji, że dany tom poświęca uwagę tylko jednemu zagadnieniu, może pozwolić sobie na dogłębność i drobiazgowość. Ciekawostki to na ogół informacje mało znane, zaskakujące […]
Recenzja Rodziców
8.5