prezent świąteczny dla chłopaka

101 fantastycznych łamigłówek na czas – Olesiejuk – Książki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

17,99 

Lubicie główkować?

„101 fantastycznych łamigłówek na czas” to nazwa, która już wiele mówi. 101, bo jest ich aż tak wiele, fantastycznych, bo nie spodziewałbyś się jak interesujące mogą być, łamigłówek, bo potrafią niekiedy zadziwić największego myśliciela w domu i na czas, bo wymagają szybkiego myślenia, spostrzegawczości, inteligencji i kojarzenia faktów. Przydatny będzie wnikliwy wzrok i drobna znajomość praw logiki. Tak przygotowane wizualne łamigłówki to świetna zabawa na całe popołudnia. Rozwijają umysł, dają dużo satysfakcji w przypadku powodzenia. Książka przeznaczona dla dzieci i młodzieży, ale i dorośli na pewno znajdą tu wyzwania dla siebie.

I czuć presję czasu?

Zadania są różne. Czasem trzeba odnaleźć drogę między niuansami labiryntu. Niekiedy znaleźć różnice lub odkryć podobieństwa i reguły zachodzące w logice zagadki. Trudnością jest tutaj presja czasu – niekiedy trzeba coś zauważyć szybko, a innym razem walczyć z rywalami. Fajna sprawa do zabawy, nauki logiki i jako wyposażenie bibliotek, świetlic i szkół. Świetnie nada się też na prezent lub jako pomoc dydaktyczna dla nauczyciela, który chce sprawić nieco rozwijającej zabawy dzieciom. Regularne ruszanie głową rozwija umysł i zdolności intelektualne. To przyda się w dorosłym życiu.

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Lubicie główkować? „101 fantastycznych łamigłówek na czas” to nazwa, która już wiele mówi. 101, bo jest ich aż tak wiele, fantastycznych, bo nie spodziewałbyś się jak interesujące mogą być, łamigłówek, bo potrafią niekiedy zadziwić największego myśliciela w domu i na czas, bo wymagają szybkiego myślenia, spostrzegawczości, inteligencji i kojarzenia faktów. Przydatny będzie wnikliwy wzrok i […]
Recenzja Rodziców
9.5