2-latek poznaje świat – Aksjomat – Książeczki edukacyjne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8
Nasza ocenaCzytaj opinie

6,39 

Zabawa na całego

Dwuletnie dziecko ostatnie o czym marzy to leniwe leżakowanie. Jest bardzo ruchliwy i ciekawy świata. Interesuje go każdy ruch i każda czynność jaką wykonują dorośli. Jest zainteresowane, co się z czego bierze. I ponieważ może już nieco mówić, zadaje mnóstwo pytań. Na wszystkie oczekuje pełnej odpowiedzi i dobrze ją zapamiętuje. Niejeden rodzic wspomina ten okres w życiu swojego bobasa jako niezwykły. Warto wyjść naprzeciw oczekiwaniom dziecka i dać mu nieco zajęcia w kreatywny, edukacyjny i wartościowy sposób. Czymś takim jest nasza pozycja dla dzieci „2 latek poznaje świat”. Książeczka łączy w sobie rodzicielską miłość, wiedzę i praktykę specjalistów, piękne ilustracje i pomysłowe zadania dla dwuletniego dziecka.

Podbijaj swój świat

Dziecko, jak podtytuł wskazuje, będzie się bawiło, kojarzyło, kolorowało i naklejało. Zestaw poleceń, zagadek, wyzwań i zadań jakie są w środku jest bardzo zróżnicowany i bogaty w odpowiedzi na pytania dwulatka dotyczące otaczającego go świata. Dowie się jak się poruszamy, co jemy i w jaki sposób żyjemy na co dzień. Zabawa kredkami i naklejkami rozwinie jego zdolności manualne i sensoryczne. Wyrobi w sobie kreatywność, wyobraźnię i empatię. To pozostanie w nim aż do dorosłego życia.

8Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Zabawa na całego Dwuletnie dziecko ostatnie o czym marzy to leniwe leżakowanie. Jest bardzo ruchliwy i ciekawy świata. Interesuje go każdy ruch i każda czynność jaką wykonują dorośli. Jest zainteresowane, co się z czego bierze. I ponieważ może już nieco mówić, zadaje mnóstwo pytań. Na wszystkie oczekuje pełnej odpowiedzi i dobrze ją zapamiętuje. Niejeden rodzic […]
Recenzja Rodziców
8