prezent świąteczny dla chłopaka

2Tone Monkey Summer Pink with Orange – Interaktywna małpka – Fingerlings – Zabawki interaktywne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

96,68 

Interaktywna małpka – przyjaciel dla paluszka

Mała interaktywna małpka to przyjaciel dla każdego małego paluszka. Dlaczego? Ta małpka uwielbia spędzać czas ze swoim właścicielem, a dokładniej na jego palcu. Małka trzyma się mocno palca właściciela i może podróżować z nim wszędzie. Taki przyjaciel to nie tylko zabawka. Jest to również wspaniały trening sensoryczny dłoni. Małpka jest malutka, więc rączki dziecka doskonale poradzą sobie z chwytaniem jej. Dodatkowo małpa łapie również i nas za palca. Sympatyczna małpka dla maluszka, która będzie zawsze pod ręką. I to w dosłownym znaczeniu. Miniaturowe małpki trzymają się palca i mogą być wszędzie razem z Tobą. Te zabawne i śmieszne interaktywne zwierzątka reagują na ruch i dotyk.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabawek sensorycznych i integracji sensorycznej – przeczytaj artykuł „Co to jest zabawka sensoryczna? – Czym jest integracja sensoryczna?

Zaadoptuj interaktywną małpkę

Zaopiekuj się i daj dom małej interaktywnej małpce. Taka zabawka to doskonały pomysł na prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia. Naprawdę z taką małpką dziecko przeżyje wiele zabawnych przygód. Pozwól maluchowi na taką zabawę z tą sympatyczną małpką. Jeżeli maluch zaklaska w dłonie dwa razy, to małpka zacznie śpiewać. Baw się razem ze swoim dzieckiem i opiekujcie się tym fantastycznym interaktywnym zwierzątkiem. Wspaniała zabawa gwarantowana. Możecie też śpiewać razem z małpką.