6 Najważniejszych Decyzji – Sean Covey – Rebis – Książki dla młodzieży

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

26,99 

Bestseller znany na całym świecie

Coś dla młodzieży w wieku licealnym, która szuka dróg do odpowiedzialności i swojej ścieżki w życiu. Autor Sean Covey zgromadził historie nastolatków z różnych krajów, często bardzo od siebie odległych mentalnie, ekonomicznie i kulturowo. Opisał swoje spostrzeżenia i na przykładach pokazał, że tak naprawdę młodzież na całym świecie zmaga się z tymi samymi rozterkami, namiętnościami, frustracjami i pragnieniami. Podobne rzeczy ich cieszą i sprawiają, że dostają „haju”. Celem jednak książki jest zwrócenie uwagi na problem odpowiedzialności i dorosłości, która niechybnie nadchodzi. 

Daje do myślenia i zwraca uwagę na zagrożenia

Całość napisana jest przystępnym językiem i sugerującym, że autor jest po stronie nastolatków. Rozumie ich problemy, nie krytykuje i nie poucza, a jedynie pokazuje swój punkt widzenia, w nadziei, że kogoś zainteresuje. Książka to nie tylko opowieści, ale i humor obrazkowy, ciekawostki i przede wszystkim zadanie kilku pytań, na które – zdaniem autora – każdy młody człowiek prędzej czy później będzie musiał odpowiedzieć. Jakie to pytania? Zapraszamy do książki. 330 stron, które kupiły rzesze młodzieży na całym świecie nie mogą się mylić.

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Bestseller znany na całym świecie Coś dla młodzieży w wieku licealnym, która szuka dróg do odpowiedzialności i swojej ścieżki w życiu. Autor Sean Covey zgromadził historie nastolatków z różnych krajów, często bardzo od siebie odległych mentalnie, ekonomicznie i kulturowo. Opisał swoje spostrzeżenia i na przykładach pokazał, że tak naprawdę młodzież na całym świecie zmaga się […]
Recenzja Rodziców
10