prezent świąteczny dla chłopaka

Aktywizujący Krokodylek – Fisher Price – Zawieszki dla niemowląt

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

48,99 

Aktywizująca zawieszka dla dzieci

Zabawny i przyjacielski krokodylek to doskonała zawieszka dla Twojego dziecka. Bardzo dobrze spełnia rolę zabawki edukacyjnej. Aktywizujący krokodylek stymuluje rozwój dziecka i pomaga w poznawaniu otaczającego świata maluszka. Dziecko uczy się wielu umiejętności i zdobywa doświadczenia sensoryczne. Brzuszek krokodyla wykonany jest z miękkiego materiału a dodatkowo szeleści przy ściśnięciu. Maluszek może bawić się też wypustkami na brzuszku krokodylka. Również szeleszczącymi. Takie elementy szeleszczące są bardzo atrakcyjne dla maluszka.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabawek sensorycznych i integracji sensorycznej – przeczytaj artykuł „Co to jest zabawka sensoryczna? – Czym jest integracja sensoryczna?

Bestsellerowy krokodylek aktywizujący

Taka aktywizująca zabawka jest doskonałym prezentem dla rodziców, którzy świętują pierwsze miesiące życia swojego dziecka. Jeżeli chcesz sprawić in wartościowy i edukacyjny prezent, to krokodylek idealnie się do tego nada. Po za rozwijaniem zdolności sensorycznych dziecka, maluszek będzie mógł bawić się przyczepionymi dwoma zawieszkami do nóg krokodylka. Jedna z zawieszek to typowy gryzaczek, a druga spełnia rolę zabawnej grzechotki. Maluszek może obserwować to jak kulki od grzechotki przemieszczają się w jej wnętrzu i wydają ten charakterystyczny dźwięk.

Idealna zabawka na podróż

Zabawkę łatwo przywiesimy do dziecięcego fotelika samochodowego. Maluch może trzymać zabawkę również w rączkach i przytulać się do krokodylka.