prezent świąteczny dla chłopaka

Aktywny przyjaciel Koliber – Playgro – Zawieszki dla niemowląt

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

47,99 

Kolorowy koliber – Zabawka aktywizująca na hak

Bardzo kolorowa zabawka aktywizująca niemowlaka koliber. Zabawka to mały ptaszek na przywieszce haku. Taką zabawkę możemy przyczepić do praktycznie każdego drążka, szczebelka czy uchwytu. Kolorowy koliberek zachęci dziecko do zabawy, różnymi swoimi elementami. Tych elementów jest naprawdę wiele. Bardzo dużo kolorowych skrzydełek o różnej teksturze. Zabawka szeleści i wydaje śmieszne odgłosy. Do tego na nóżkach tego kolorowego ptaka znajdziemy gryzaki.

Zabawka aktywizująca dla niemowlaka z zawieszką

Zabawka z zawieszką to bardzo praktyczne rozwiązanie. Taką zabawkę możemy przyczepić też do maty edukacyjnej naszego dziecka. Zabawka może z nami podróżować i być wszędzie tam, gdzie my i nasz maluszek. Koliber może stać się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Oprócz aktywizującej zabawki będzie też przytulanką. Koliber to pięknie wykonana zabawka z dbałością o to, żeby dziecko było nim zainteresowane.

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Kolorowa zawieszka dla niemowlaka to zabawka aktywizująca. Dziecko chętnie bawi się taką zabawką i przy okazji rozwija swoje zmysły. Zabawki aktywizujące pomagają w prawidłowym i harmonijnym rozwoju dziecka.
Recenzja Rodziców
10
PLUSY
  • Jakość
  • Dostawa
  • Zabawka aktywizująca