American M1A2 – Gimmik – Czołgi RC Pojazdy zdalnie sterowane dla fanów militariów

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
7.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

85,71 

SKU: 1097007 Categories: , , ,

Zdobądź model kultowej maszyny

Przedstawiamy produkt dla fanów militariów i kolekcjonerów modeli pojazdów. Replika amerykańskiego czołgu M1A2, który niejeden konflikt już zna. Charakteryzują go wysokiej jakości materiały i dbałość o odwzorowanie szczegółów tej potężnej i zabójczej maszyny. Oprócz wyglądu oferuje też funkcjonalność. Wieżyczka jest realnie obracalna o 320 stopni. Położenie lufy jest możliwe do regulacji. Zabawka zasilana jest prądem, więc potrafi się poruszać. Solidne gąsienice nie przestraszą się mniej sterylnych warunków niż czysty dywan. Można więc zabrać go na zewnątrz. A tam nawet rozegrać partyjkę bitwy na czołgi.

Tocz bitwy na większą skalę

W przypadku, gdy razem z rodziną lub znajomymi, dysponujecie większą ilością modeli czołgu M1A2, możecie spróbować zabawić się w pole bitwy. Wyposażony w czołg mechanizm diod i czujników pozwala na symulowanie prawdziwych uderzeń oraz szacowanie zniszczeń. Model co prawda fizycznie nie niszczeje, ale specjalna dioda sygnalizuje jak bardzo pojazd odniósł szkody w tej bitwie w wyobraźni. Całość nieco przypomina zawody w paintball’a. Czołg zasilany jest dwiema bateriami AA (zwanymi potocznie „paluszkami”). Jest gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. 

7.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Zdobądź model kultowej maszyny Przedstawiamy produkt dla fanów militariów i kolekcjonerów modeli pojazdów. Replika amerykańskiego czołgu M1A2, który niejeden konflikt już zna. Charakteryzują go wysokiej jakości materiały i dbałość o odwzorowanie szczegółów tej potężnej i zabójczej maszyny. Oprócz wyglądu oferuje też funkcjonalność. Wieżyczka jest realnie obracalna o 320 stopni. Położenie lufy jest możliwe do regulacji. […]
Recenzja Rodziców
8