prezent świąteczny dla chłopaka

American M26 (UF/99832) – Gimmik – Samochody RC – Samochody zdalnie sterowane

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

242,35 

SKU: 1097011 Categories: , , ,

Gimmik American M26 to model amerykańskiego czołgu ciężkiego z czasów II wojny światowej. Ten zdalnie sterowany czołg wzorowany jest na konstrukcji M26 „Pershing”, służącej w armii George’a Pattona. Podczas walk potrafił zniszczyć czołg przeciwnika z odległości około 1 kilometra! Tak samo jak pierwowzór, zdalnie sterowany czołg Gimmik American potrafi strzelać z lufy, dzięki załadowanym nabojom ASG o średnicy 6 mm. Naboje wystrzeliwane są z ruchomej w zakresie 320 stopni lufy, regulowanej w pionie. Wystrzałom towarzyszą realistyczne dźwięki oraz prawdziwy odrzut!  Model został wykonany w skali 1:16, dzięki czemu ma 48 centymetrów długości!

Poprzez dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania, możemy poruszać się czołgiem z 3 prędkościami do przodu, 2 do tyłu, a do tego wykorzystywać 3 prędkości obracania. To wszystko sprawia, że możemy poczuć się jak prawdziwy czołgista w M26. Nic tylko wyruszać do boju!

W zestawie znajduje się akumulator, nadajnik, zestaw kulek oraz ładowarka.

9.5Nasza ocena
Ocena Rodziców
Gimmik American M26 to model amerykańskiego czołgu ciężkiego z czasów II wojny światowej. Ten zdalnie sterowany czołg wzorowany jest na konstrukcji M26 „Pershing”, służącej w armii George’a Pattona. Podczas walk potrafił zniszczyć czołg przeciwnika z odległości około 1 kilometra! Tak samo jak pierwowzór, zdalnie sterowany czołg Gimmik American potrafi strzelać z lufy, dzięki załadowanym nabojom […]
Ocena Rodziców
9.5
PLUSY
  • Funkcjonalność
  • Prosta obsługa
  • Trwałość