prezent świąteczny dla chłopaka

Antykolkowy Ortodontyczny Smoczek Silikonowy Stage 1 dla Noworodków 2 PACK – Eco Viking – Smoczki do butelek

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

27,87 

Antykolkowe smoczki od Eco Viking  – Smoczki w 100% bezpieczne dla Twojego dziecka

Uspokajające i antykolkowe smoczki od Eco Viking to naprawdę niezły wynalazek. Całość smoczka została wyprodukowana z jednego kawałka plastiku. Nie ma więc tutaj mowy o tym, by jakieś bakterie wnikały w szczeliny. Tych szczelin po prostu nie ma. Smoczek jest biokompatybilny, czyli całkowicie bezpieczny dla naszego noworodka. Taki smoczek jest też bezpieczny dla środowiska. Posiada szereg atestów i certyfikatów jakości i bezpieczeństwa. Dodatkowo smoczki Eco Viking to produkty antyalergiczne.

Smoczek dla noworodka – dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy

Zalety smoczków od Eco Viking

Zaletą tych smoczków jest niewątpliwie to, że są bezpieczne dla dziecka i wykazują biokompatybilność. Wykonane są z oddychającego materiału, dzięki czemu nie narażamy dziecko na odparzenia czy krosty wokół skóry jego ust. W tym smoczku jest wbudowany system zapobiegający powstawaniu kolek – System antykolkowy Anti Colic. Dodatkowo smoczki posiadają dużą aktywność termiczną, dzięki czemu możesz bez problemu wyjałowić je gotując w wodzie czy wyparzając we wrzątku. Smoczki są bezzapachowe. Tworzywo z jakiego zostały wyprodukowane to silikon medyczny. Ważną cechą tych smoczków jest to, że są one bardzo dobrze tolerowane przez organizm małego dziecka. Żeby podkreślić to, że taki silikon jest bezpieczny dla organizmu malucha można nadmienić fakt, że wykorzystuje się go do produkcji bezpiecznych soczewek kontaktowych. Ten materiał po prostu oddycha.