prezent świąteczny dla chłopaka

Auta 3 – RC 2-pack LMQ + Jackson Storm – Simba – Samochody RC

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8
Nasza ocenaCzytaj opinie

144,93 

SKU: 1633894 Categories: , , ,

Zygzak  i jego kolejne przygody

Auta 3 to kolejny film z serii przygód Zygzaka McQueen, który tym razem musi stanąć do walki o tytuł mistrza wyścigów. Postanawia zdać się na pomoc nowej trenerki – pięknej i utalentowanej Cruz Ramirez. Twoje dziecko może po seansie rozszerzyć zabawę w uniwersum serii Auta. Zabawka firmy Simba to licencjonowane dwa pojazdy zdalnie sterowanie w kształcie postaci z tego filmu. Są one wykonane z wysokiej jakości tworzyw i z dbałością o odwzorowanie szczegółów – licencja zobowiązuje, nie ma miejsca na fuszerkę lub podróbki! Ponieważ modele są dwa, można organizować domowe wyścigi. Świetna zabawa na całe popołudnia.

Poczuj tą szybkość i dreszczyk emocji

Samochody zostały wykonane w skali około 1:24. Są one szybkie i zwrotne. Potrafią wykonywać skręty w każdą ze stron oraz równie łatwo jeździć do tyłu. Za pomocą specjalnego nadajnika o mocy 2,4 GHz zabawa może się odbywać z naprawdę dużych odległości. Taka zabawa to aktywne uczestnictwo w świecie Aut, równolegle do przygód uwielbianego przez dzieci Zygzaka i jego przyjaciół. Całość do poprawnego działania wymaga zasilania z baterii TX-2x 1,5V LR6, RX-3x 1,5V LR6. Baterie nie są załączone do zestawu. 

8Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Zygzak  i jego kolejne przygody Auta 3 to kolejny film z serii przygód Zygzaka McQueen, który tym razem musi stanąć do walki o tytuł mistrza wyścigów. Postanawia zdać się na pomoc nowej trenerki – pięknej i utalentowanej Cruz Ramirez. Twoje dziecko może po seansie rozszerzyć zabawę w uniwersum serii Auta. Zabawka firmy Simba to licencjonowane […]
Recenzja Rodziców
8.5