prezent świąteczny dla chłopaka

Auta 3 RC Fabulous Lightning McQueen 1:16 – Dickie – Samochody RC – Samochody zdalnie sterowane

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

208,99 

SKU: 1666658 Categories: , , ,

Kto nie zna Zygzaka McQueen’a? Seria filmów „Auta” to bajkowe spełnienie marzeń wszystkich wielbicieli motoryzacji! Teraz możemy wyjść poza ekran i pokierować samemu nieustraszoną wyścigówką – oto gotowy do ścigania się czeka Zygzak McQueen! Trzymając pilota zdalnego sterowania możesz stworzyć własną historię, walczyć o kolejne miejsca w wyścigach i wytyczyć swoją drogę na podium!

Samochód został wykonany w skali 1:24 z zachowaniem najmniejszych detali znanych z kinowego ekranu. Długość auta to aż 25 centymetrów! Jednak prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy weźmiemy pilota do ręki, bo daje nieograniczone możliwości. Poza klasyczną jazdą w przód, w tył i na boki, mamy jeszcze do dyspozycji dedykowane specjalne przyciski. 

Siadając za sterami Zygzaka możemy użyć turbo przyspieszenia, efektywnego hamowania, parkowania czy opcji driftowania. Jakby tego było mało, samochód potrafi palić gumę (wbudowana funkcja dymu)! Efekty świetlne i dźwiękowe tylko dopełniają całości, tworząc z tego pojazdu kompletną zabawkę dla każdego fana samochodów i wyścigów.

9Nasza ocena
Ocena Rodziców
Super zabawka dla dziecka w wieku 3 lub 4 lat.
Ocena Rodziców
9.5
PLUSY
  • Dobra cena
  • Wygląd
  • Jakość