BABY BORN Interaktywny smok Z Krainy Czarów – Zapf – Zabawki interaktywne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

184,68 

Zabawka dla dziewczynki w wieku trzech lat

Dobry pomysł na prezent dla wszystkich trzyletnich dziewczynek. Magiczny fioletowy smok z różdżką. Przeniesie mała księżniczkę do magicznej krainy. Młoda dama może również sama wychować swojego smoka. Wszystko zaezy od wyobraźni dziecka. Smok może być najlepszym przyjacielem, ale i równeż smokiem pilnującym by dziewczynka nie uciekła z magicznej wieży w której jest więziona.

Interaktywny smok pluszak

Smok został wykonany z przyjemnego miękkiego w dotyku materiału. Każda mała dziewczynka będzie zachwycona jego smoczym futerkiem. Tak, tak smoki nie zawsze muszą posiadać obślizgłe łuski. Akurat ten smok jest miękki w dotyku. Co nie znaczy, że nie może być groźny na swój sposób. Smok swoim wyglądem nie straszy, ale wszystko zależy od wyobraźni dziewczynki. Cała zabawa właśnie polega na tym by uruchomić wyobraźnię małego dziecka. Ciekawe jakie imię nada mu mała księżniczka. Może smok przy pomocy kochającej go opiekunki w końcu nauczy się latać?

Daj swojemu dziecku w prezencie tego magicznego i interaktywnego smoka. Zobacz jak świetnie się razem bawią i spędzają ze sobą każdą chwilę. Jeśli potrafisz używać magicznej różdżki to z pewnością Twój smok zacznie chodzić i wesoło poruszać kolorowymi skrzydłami!