prezent świąteczny dla chłopaka

Baby HandPrint potrójna ramka z glinką biała – NoName – Pamiątki na ślub, chrzest i komunię

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

96,76 

Potrójna ramka na odcisk rączki, stópki i zdjęcie dziecka

Wspaniała pamiątka dla rodziców, którzy chcą powiesić na ścianie nie tylko zdjęcie swojego dziecka. Taka pamiątka na pewno przywróci wiele wspomnień z okresu niemowlęcego. Przypomnisz sobie wszystkie radości i smutki. Pięknie i gorsze chwile w byciu rodzicem. Bo przecież nie zawsze jest kolorowo. Okres ząbkowania, wszystkie nieprzespane noce… i ten piękny uśmiech Twojego dziecka, które tak bardzo Cię kocha. Zostając rodzicem robimy się trochę sentymentalni. Chcemy upamiętnić każdą z chwil naszej pociechy. Osoby, które nie posiadają własnych dzieci mogą się nam trochę dziwić. Jednak z tego co wiemy, on w takich chwilach też na pewno zachowywali by się podobnie.

Upamiętnianie najpiękniejszych chwil z naszym dzieckiem

Chcąc upamiętnić te wszystkie piękne chwile robimy wiele zdjęć i nagrywamy prze najróżniejsze filmiki. Śmieszne miny naszego dziecka wprawiają nas w cudowne emocje a za każdym jego płaczem pęka nam serce. To są właśnie emocje rodzica, który kocha swoje dziecko. Każdy z nas posiada takie emocje i chce je po prostu utrwalić. Dzieci rosną, dojrzewają i zmieniają się. Na szczęście dzięki odlewom gipsowym i fotografii możemy z łatwością utrwalić momenty, gdy dziecko było jeszcze małym szkrabem. Dzięki ramce, na której mamy aż trzy miejsca wyeksponowanie odlewów i zdjęcia nabierze elegancji i uroku.

  • Pozostawić do wyschnięcia na 48 godzin. Nasmaruj wysuszoną glinę klejem i umieść ją na jednej stronie ramy, a następnie umieść zdjęcia dziecka lub całej rodziny z drugiej strony.
  • Zapakowany w zgrabny pakiet, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako prezent!
  • Pieczęć jest dobrą zabawą dla rodziców i dziecka!