prezent świąteczny dla chłopaka

Babyono – Anatomiczny smoczek silikonowy 6 m+ uniw – Babyono – Smoczki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

9,86 

Bezpieczny i anatomiczny smoczek dla niemowlaka

Smoczek dla niemowlaka to nieodłączna część wyposażenia dziecka. Smoczki dawane są już w szpitalach, a nasze babcie czy dziadkowie nie wyobrażają sobie wychowania dziecka bez smoczka. I jest w tym trochę prawdy, bo smoczki ratują często rodziców w chwilach wykończenia emocjonalnego. Kiedy dzieci płaczą rodzice odczuwają przy tym różne emocje. Jeżeli nie da się inaczej uspokoić dziecka to najlepszym sposobem będzie użycie właśnie smoczka. Jednak używaj smoczka odpowiedzialnie. Więcej o smoczkach dowiesz się z artykułu poniżej.

Smoczek dla noworodka – dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy

Smoczek z trwałych i bezpiecznych materiałów

Jeżeli zależy Ci na smoczku z trwałych i bezpiecznych materiałów te smoczek od Babyono będzie dla Ciebie idealny. Smoczek posiada ortodontyczny kształt i równomiernie rozkłada nacisk języka. Anatomiczna i naturalna końcówka daje większą szanse na bezproblemowa zaakceptowanie smoczka przez dziecko. Dodatkowo smoczek posiada otwory odpowietrzające i zapobiega odparzeniom wokół skóry dziecka. Wycięcie na nosek i podstawa smoczka – tarczka jest dostosowana do maksymalnego komfortu i wygody dziecka. Smoczek posiada również osłonkę, która umożliwia lepiej zachować higienę smoczka.