prezent świąteczny dla chłopaka

Bawię się. Liczby – Zielona Sowa – gra edukacyjna

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

Gra edukacyjna – Bawię się. Liczby – to zestaw, który nauczy Twoje dziecko nazw i wartości liczb. Dzieci chętnie poznają liczby w kolorowym wydaniu. Gra jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym starszych grup. Najlepiej odnajdą się w niej 4 i 6 latkowie. Nauka przez zabawę jest najlepszą i najwdzięczniejszą rozrywką jaką możesz zapewnić swojemu dziecku.

W zestawie znajduje się książeczka, w której dzieci znajdą ciekawe zadania, zabawy i kolorowe ilustracje. Dzięki dołączonej grze dzieci utrwalą wiedzę i zapamiętają ją. W grę można bawić się całą rodziną. Może być to ciekawą przygodą dla rodziców, którzy wychowują swoje pierwsze dziecko. Chcąc jak najlepiej przygotować swoją pociechę do momentu pójścia do szkoły, gry edukacyjne i rozwojowe będą wspaniałym środkiem.

Warto spędzać z dziećmi czas na nauce i graniu w gry. Taka zabawa będzie świetną alternatywą dla czasu spędzonego przed telewizorem. Dając swojemu dziecku zadania do wykonania, będziesz mógł zaznać chwili spokoju, a Twoje dziecko będzie szczęśliwe i uśmiechnięte, ze nauczyło się czegoś nowego.

Specyfikacja

Wiek: Od 4 lat
Liczba graczy: 2-4
Czas rozgrywki: 20 – 40 minut

Dydaktyka: Liczbowa

 

WARUNKI GWARANCJI
Długość: 24 miesiące