Bianca Kotek Interaktywny – Tm Toys – Zabawki interaktywne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

184,36 

Interaktywne zwierzątko – interaktywny kotek

Kotek miauczy i mruczy. Bianke dostajemy w pudełku, który przypomina kontenerek w jakim przewozi się kociaki do weterynarza czy w inną podróż. Rozpakowując Biankę możemy zachować pudełko, aby w razie konieczności pojechać gdzieś z małym białym pupilkiem. Oczywiście wyłącznie w celach rozrywkowych. Bianka w pudełku jest w trybie wystawy. Po wyjęciu przełączamy ja w pełny tryb. Do koteczki Bianki dołączona jest jej różowa zabawka – kłębek. Bianka bardzo dużo miauczy i nawiązuje wiele interakcji ze swoim opiekunem. Jak na interaktywne zwierzątko przystało jest bardzo lojalna i kochana. Uwielbia głaskanie po pleckach.

Bianka, czyli mały biały interaktywny kotek

Bianka jak każdy kotek ma swoje pewne przyzwyczajenia i sytuacje, których nie lubi. Ta kicia wprost przepada za głaskaniem. Jednak należy uważać aby nie dotknąć jej lewej łapki. To się może źle dla nas skończyć. Bianka bardzo tego nie lubi i syczy na swojego właściciela, kiedy ten będzie chciał pogłaskać jej lewą łapkę. Naprawdę Bianka bardzo tego nie lubi. Niektóre dziewczynki mogą się za pierwszym razem troszeczkę wystraszyć. Lepiej uprzedzić dziecko. Koty jednak od zawsze były specyficznymi zwierzętami.

Kotek umie bawić się kłębuszkiem. Trzeba jednak odpowiednia zachęcić do tego kicię. Mały kotek umie słodko maszerować za kłębuszkiem.