prezent świąteczny dla chłopaka

Bobby-Car Przyczepa czerwona – Big – Jeździki

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
6.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

84,80 

Uzupełnienie zabawy – od teraz można coś przewozić

W naszej ofercie znajdziesz jeździk dla dzieci Big Bobby Car. Jego funkcjonalność i jakość wykonania sprawiają, że świetnie łączy frajdę dla dzieci od około 1 roku życia, bezpieczeństwo i komfort maluszka oraz rozwojową gimnastykę ruchową dla dziecka. Maluch, bawiąc się na takim jeździku ćwiczy swoje ciało, rozwija motorykę i zdolności sensoryczne. Specjaliści są zgodni, że jest to kluczowe na tym etapie rozwoju małego człowieka. Jednak formułę zabawy można by nieco rozszerzyć – dołączając do pojazdu przyczepkę. Estetyczna, czerwona, łatwa do montażu. A przy tym zachowująca wszystkie zalety jakościowe Big Bobby Car. 

Nowe możliwości – ta sama jakość

Przyczepka służy do przytwierdzenia do jeździka Big Bobby Car. Uchwyty pasują idealnie. Jest ona bardzo pomysłowym rozszerzeniem klasycznej zabawy i gimnastyki na jeździku. Dziecko może umieszczać w niej przedmioty i bawić się na przykład w pojazd towarowy. W ten sposób ma poczucie uczestnictwa w czymś ważnym i dodatkowo wzmacnia mięśnie swojego ciała. Przyczepka charakteryzuje się taką samą jakością wykonania co zasadnicze autko. Jeśli jeszcze jej nie masz, warto rozważyć – sprawisz dziecku jeszcze większą frajdę. 

6.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Uzupełnienie zabawy – od teraz można coś przewozić W naszej ofercie znajdziesz jeździk dla dzieci Big Bobby Car. Jego funkcjonalność i jakość wykonania sprawiają, że świetnie łączy frajdę dla dzieci od około 1 roku życia, bezpieczeństwo i komfort maluszka oraz rozwojową gimnastykę ruchową dla dziecka. Maluch, bawiąc się na takim jeździku ćwiczy swoje ciało, rozwija […]
Recenzja Rodziców
7