prezent świąteczny dla chłopaka

Bobby-Car Smycz na samochód – Big – Jeździki

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
7
Nasza ocenaCzytaj opinie

19,62 

Bezpieczeństwo najważniejsze

W naszej ofercie znajdziesz całą paletę ofert jeździków dla dzieci z serii BIG Bobby Car. Różnią się między sobą kształtem, rozmiarem, pomysłem na siebie, kolorystyką, funkcjonalnością. Do wyboru do koloru. Na pewno znajdziesz się wśród nich ten, który spełni marzenia Twojego maluszka. Niekiedy jednak może się zdarzyć, że względy bezpieczeństwa lub próba urozmaicenia zabawy będą wymagał tego, by maluch nie oddalał się zbytnio od Ciebie. Jak to wtedy zapewnić? Firma BIG opracowała szereg dodatków rozszerzających zabawę i funkcjonalności jeździków z serii Bobby Car. Jedną z nich jest swego rodzaju smycz.

Możesz urozmaicić zabawę z bobasem

Linka holownicza, która wyglądem przypomina nieco smycz to dodatek do jeździków z tej serii. Może ona służyć rodzicowi do kontroli szybkości, z jaką dziecko usiłuje się oddalić. Ale też jako linka holownicza, gdy nóżki malucha już odmówią posłuszeństwa. Urozmaica to zabawę i dodaje nowe możliwości. Linkę łatwo zamontować, jest trwała i nie urwie się. Długa na 85 cm i uciągnie aż do 28 kg.  Szybko się zwija i zmieści się w kieszeni. W ten sposób możesz mieć ją zawsze pod ręką na przykład podczas spaceru z maluchem lub wizyty na placu zabaw.

7Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Bezpieczeństwo najważniejsze W naszej ofercie znajdziesz całą paletę ofert jeździków dla dzieci z serii BIG Bobby Car. Różnią się między sobą kształtem, rozmiarem, pomysłem na siebie, kolorystyką, funkcjonalnością. Do wyboru do koloru. Na pewno znajdziesz się wśród nich ten, który spełni marzenia Twojego maluszka. Niekiedy jednak może się zdarzyć, że względy bezpieczeństwa lub próba urozmaicenia […]
Recenzja Rodziców
7.5