BrainBox Maths – Albi – gra edukacyjna

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
SKU: 1482968 Categories: , ,

BrainBox to gra dla wielbicieli matematyku i umysłów ścisłych. Gra na zasadzie spostrzegawczości i skojarzeń, o tematyce matematycznej. Na kartach znajdują się obrazki z zagadnieniami matematycznymi. Na odwrocie karty są pytania, na które należy odpowiedzieć. Odpowiedz na wszystkie pytania i uzyskaj punkt.

Na zapoznanie się z obrazkiem masz niewiele czasu, jest to swego rodzaju wyzwanie i nauka skupienia się pod presją. Czas odmierza klepsydra. Jeżeli nie znasz odpowiedzi na pytanie z odwrotu karty, przyjrzyj się po ukończonej rundzie jeszcze raz obrazkowi. Wszystkie odpowiedzi zawarte są na obrazku. Jeżeli czegoś nie dostrzeżesz, a znasz odpowiedź, to super! Pytania, na odwrocie, to pytania na spostrzegawczość oraz z zagadnień z wiedzy ogólnej – tematycznej do danego zestawu BrainBox. Zestawów jest naprawdę wiele. Masz szeroki wybór. Zabawa poprzez naukę jest cudowną rozrywką, odbijającą się później na wynikach i łatwości przyswajania wiedzy w szkole.

Gra rekomendowana dla dzieci powyżej 8 roku życia. Czas rozgrywki wynosi około 10 minut. Gra BrainBox rozwija: logiczne myślenie, spostrzegawczość, naukę działania pod presją czasu, zapamiętywanie.

INFORMACJE PODSTAWOWE
Wiek: Od 8 lat
Liczba graczy: 1+
Czas rozgrywki: 5-10 min

Dydaktyka: Zagadki logiczne