prezent świąteczny dla chłopaka

Canpol babies etui na smoczek kwiaty 80/102 – Canpol – Smoczki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

8,58 

Piękne etui ozdobione kwiatami

Jeśli potrzebujesz etui, w którym pomieścisz potrzebne do wychowania dziecka rekwizyty higieniczne takie jak smoczek czy gryzak, a najlepiej kilka ich sztuk naraz, a jednocześnie chcesz by były przechowywane w higieniczny i elegancki sposób, nie mogłaś trafić lepiej. Firma Canpol przygotowała coś takiego – to prezentowane tutaj etui jest pojemne i wygodne. Wykonane z solidnego materiału, który jest wodoodporny z obu stron (wewnętrznej i zewnętrznej) oraz łatwe do ewentualnego zmywania. Ozdobiony piękną ilustracją kwiatów dodaje Ci, jako mamie stylu i charakteru oraz pozwalasz siebie poznać jako praktyczną panią domu.

Wygodne, solidne, pojemne i funkcjonalne

Od teraz nie musisz obawiać się spacerów w zapylonym miejscu albo długiej kolejki u lekarza. Możesz zabrać kilka smoczków lub gryzaczek i trzymać ich w jednym, higienicznym miejscu. Podróż też będzie miała ten jeden kłopot mniej. Etui jest nie tylko eleganckie, ale i pojemne i bardzo praktycznie. Specjalny uchwyt pozwala na przyłączenie całości do wózeczka, fotelika, torby kobiecej, plecaka albo roweru. Nie zgubisz więc etui, a wraz z nim bardzo potrzebnych smoczków. Produkty firmy Canpol charakteryzują się wysoką jakością wykonania i praktycznym podejściem do sprawy.

Smoczek dla noworodka. Dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy