prezent świąteczny dla chłopaka

Caretero Scoop [outlet] – Morele.net – Jeździki

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
7.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

83,20 

Jeździsz i sterujesz 

Dzieci od kiedy tylko są w stanie, usiłują się poruszać. Naprzeciw tej potrzebie wychodzą nowoczesne zabawki. Jeździki dla dzieci to świetna zabawa – połączenie frajdy z poruszania się oraz nauki motoryki. Dziecko poruszając się, wykonuje gimnastykę, która rozwija jego ciało. Pracuje układ ruchu i maluch uczy się utrzymywać równowagę. Caretero Scoop jest wyjątkowy, ponieważ oprócz funkcjonalności jeździka posiada podnośnik Lift. Interaktywny chwytak, który może być opcjonalnie przyłączony do imitowanego na pojazd jeździka. To zdecydowanie rozszerza zabawę i daje dziecku dodatkowe możliwości. Może na przykład posprzątać zabawki rozrzucone na podłodze.

Wysoka jakość i świetna zabawa

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od około 18 miesiąca życia. Caretero Scoop łaczy w sobie wysoką jakość wykonania, dbałość o anatomię i komfort maluszka oraz rozwój fizyczny i intelektualny dziecka. Za pomocą specjalnego mechanizmu, dziecko może poruszać chwytakiem. Łapać i podnosić przedmioty. To sprawia, że skupia uwagę. Ćwiczy koncentrację i zdolności sensoryczne. Jasna instrukcja montażu pozwoli szybko dostosować zabawkę do ochoty dziecka. Wysokiej jakości tworzywa powodują, że nie ma obaw o trwałość i bezpieczeństwo produktu. Producent deklaruje spełnienie wszelkich europejskich norm i posiadania stosownych atestów. 

7.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Jeździsz i sterujesz  Dzieci od kiedy tylko są w stanie, usiłują się poruszać. Naprzeciw tej potrzebie wychodzą nowoczesne zabawki. Jeździki dla dzieci to świetna zabawa – połączenie frajdy z poruszania się oraz nauki motoryki. Dziecko poruszając się, wykonuje gimnastykę, która rozwija jego ciało. Pracuje układ ruchu i maluch uczy się utrzymywać równowagę. Caretero Scoop jest […]
Recenzja Rodziców
8