prezent świąteczny dla chłopaka

Chodzik dla dzieci – żyrafa – Little Tikes – Jeździki

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

141,99 

Wesoła żyrafa zaprasza do zabawy

Małe dzieci też chcą się poruszać i jeździć pojazdami. Obserwują dorosłych i doskonale wiedzą, czego chcą. Warto im to umożliwić. Stylowy jeździk dla dzieci firmy Little Tikes na pewno przypadnie do gustu niejednemu bobasowi w wieku od około 1 roku życia. Stylizowany na postać sympatycznej żyrafy rowerek to świetna okazja do pierwszego poruszania się dziecka. Będzie sobie jeździło w bezpiecznym i stabilnym pojeździe, a jednocześnie rozwijało się fizycznie. Taka zabawa to też gimnastyka ciała maluszka, która rozwija jego motorykę i zdolności sensoryczne.

Będzie też nieco gimnastyki

Jeździk Little Tikes wykonano z dużą dbałością o jakość wykonania i komfort użytkowania przez małe dziecko. Siedzisko jest ergonomiczne i posiada kilka wariantów regulacji. W ten sposób bawić może się dziecko nawet gdy nieco podrośnie. Koła są szerokie i stabilne. A przednie przy tym bardzo zwrotne, co udowadnia wygodna kierownica. Do pełnej funkcjonalności wymagane jest zasilanie – dwie baterie LR6 / AA. W zestawie załączono cztery sztuki takich baterii. Wystarczy więc na długą zabawę. Gimnastyka ruchowa jest wtedy przyjemniejsza i efektywniejsza – wyrabia się układ ruchu i zmysł równowagi. Świetna sprawa.

8.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Wesoła żyrafa zaprasza do zabawy Małe dzieci też chcą się poruszać i jeździć pojazdami. Obserwują dorosłych i doskonale wiedzą, czego chcą. Warto im to umożliwić. Stylowy jeździk dla dzieci firmy Little Tikes na pewno przypadnie do gustu niejednemu bobasowi w wieku od około 1 roku życia. Stylizowany na postać sympatycznej żyrafy rowerek to świetna okazja […]
Recenzja Rodziców
8.5