prezent świąteczny dla chłopaka

Czołg zdalnie sterowany Heng Long German Leopard 2A6 1:16 – Heng Long – Czołgi RC – Pojazdy zdalnie sterowane dla fanów militariów

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

707,90 

SKU: 5773983 Categories: , , ,

Zdalnie sterowany Leopard 2A6

Heng Long German Leopard 2A6 to zdalnie sterowany czołg, który jest wierną kopią nowoczesnego niemieckiego czołgu. To wersja 2A6 Leoparda II, który został przeniesiony na ten model w skali 1:16. Realizm, z jakim został przygotowany ten pojazd, budzi wrażenie. Podwozie czołgu umożliwia jazdę w każdym kierunku oraz typową dla czołgów rotację. Wieżą oraz lufą możemy sterować zdalnie za pomocą pilota radiowego. Realizmu dodają odgłosy silnika oraz wystrzałów, a także generator dymu!

45 minut na jednym ładowaniu!

Jak na prawdziwy czołg bojowy, możemy również z niego oddawać strzały. To dzięki dołączonym do zestawu plastikowym kulkom, które pozwalają strzelać na odległość nawet 25 metrów. Każdemu oddanemu pociskowi towarzyszy charakterystyczny odrzut. Kontroler w technologii 2.4GHz umożliwia precyzyjną i intuicyjną kontrolę nad pojazdem, przy zasięgu do 50 metrów. Czas jazdy na w pełni naładowanym akumulatorze to 45 minut.

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Pojazd dla fanów militarnej motoryzacji. Niezwykły czołg idealny na prezent dla małych żołnierzy. Świetna zabawka. Wysoka jakość.
Recenzja Rodziców
10
PLUSY
  • 45 minut zabawy
  • Wysoka jakość produktu
  • Szybki czas dostawy