prezent świąteczny dla chłopaka

Czołg zdalnie sterowany Heng Long M26 Pershing Snow Leopard 1:16 – Heng Long – Czołgi RC – Pojazdy zdalnie sterowane dla fanów militariów

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9.5
Nasza ocenaCzytaj opinie

442,90 

SKU: 5773988 Categories: , , ,

Nieustraszony M26

Zdalnie sterowany Heng Long M26 Pershing Snow Leopard, to wykonana z najwyższą dokładnością kopia ciężkiego amerykańskiego czołgu.  Model wykonany w skali 1:16. Pilot 2.4GHz pozwala na dokładną i płynną regulację wszelkich parametrów jazdy. Nie musimy też martwić się o żadne zakłócenia! Amortyzowane zawieszenie pozwala z łatwością przemierzać pole bitwy w każdych warunkach!

Oddawaj prawdziwe strzały!

Wierzą czołgu, możemy kierować w lewo i w prawo, a lufa pozwala na regulację w pionie. Jak na prawdziwe działo przystało, ta w modelu pozwala na oddawanie realnych strzałów. W zestawie znajdziemy kulki ASG 6 mm, które pozwalają na oddanie 40 strzałów o zasięgu 25 metrów. Całości towarzyszy realistyczny odrzut oraz efekty dźwiękowe. Usłyszymy nie tylko wystrzał z lufy czy karabinu maszynowego ale również dźwięk uruchamianego czy gaszonego silnika. Dźwięki posiadają możliwości regulacji poziomu głośności. Akcelerator dymu imitujący spaliny, jest tu już tylko wisienką na torcie.

9.5Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Zabawka zdalnie sterowana czołg. Zabawka dla nastolatków i dorosłych.
Recenzja Rodziców
10
PLUSY
  • Wysoka jakość
  • Bardzo dobre komponenty
  • Gwarancja dobrej zabawy