Czołg zdalnie sterowany Heng Long U.S. M4A3 Sherman 1:16 – Heng Long – Czołgi RC – Pojazdy zdalnie sterowane dla fanów militariów

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

544,90 

SKU: 5773995 Categories: , , ,

Legendarny Sherman

Zdalnie sterowany czołg U.S. M4A3 Sherman od Heng Long, to prawdziwa legenda w swoim gatunku. Ten średni amerykański czołg produkowany w latach 1942-1945, został wiernie odwzorowany przy zachowaniu skali 1:16 i tylko czeka, aby ruszyć do boju. Jego gotowość potwierdza możliwość oddawania prawdziwych strzałów, przy wykorzystaniu dołączonych do zestawu kulek 6mm. Wystrzałom towarzyszy odrzut i realistyczne dźwięki. Cała wieża porusza się w lewo i prawo, a lufa regulowana jest w pionie. Amortyzowane zawieszenie sprawia, że nic nie stanie na przeszkodzie, aby dotrzeć do celu i wygrać bitwę.

Gotowy do bitwy po wyjęciu z pudełka!

Jest to model typu RTR, czyli po wyjęciu z pudełka musimy tylko naładować akumulator i włożyć baterie do pilota zdalnego sterowania. Ten wykonany w technologi 2.4GHz zapewnia bezproblemową łączność i pełną kontrolę nad pojazdem.

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Legendarny czołg to tak naprawdę wiele zabawy, dzięki temu, że jest to zdalnie sterowany czołg. Zabawka idealna dla nastoletnich fanów militariów.
Recenzja Rodziców
10
PLUSY
  • Gotowy do zabawy od razu po wyjęciu z pudełka
  • Prawdziwa legenda
  • Wysoka jakość