Czołg zdalnie sterowany Heng Long Walker Bulldog 1:16 – Heng Long – Czołgi RC – Pojazdy zdalnie sterowane dla fanów militariów

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

413,79 

SKU: 5773996 Categories: , , ,

Gotowy do boju!

Zdalnie sterowany Heng Long Walker Bulldog, to wiernie odwzorowana kopia lekkiego amerykańskiego czołgu z lat 50. Model wykonany w skali 1:16 oferuje ponadprzeciętne odtworzenie wszelkich detali, co przy 50 centymetrach długości robi piorunujące wrażenie. Do kierowania czołgiem służy aparatura 2.4GHz, która pozwala na precyzyjną i płynną regulację wszelkich manewrów. Nie musimy też martwić się o żadne zakłócenia! Poruszanie się w terenie ułatwia amortyzowane zawieszenie, co sprawia, że to maszyna nie do zatrzymania.

Prawdziwe strzały, dym i efekty dźwiękowe!

Wieża obracająca się w poziomie oraz regulowana na wysokość lufa, to nie tylko atrapa. Dzięki dołączonym, do zestawu amunicji ASG 6 mm, możemy oddawać prawdziwe strzały! Jakby tego było mało, wystrzałom towarzyszy realistyczny odrzut. Całości dopełniają efekty dźwiękowe, nie tylko podczas strzelania z lufy czy karabinu maszynowego, ale również przy włączaniu i gaszeniu silnika. Co ważne, również z punktu widzenia wszystkich rodziców, poziom głośności można regulować. Akcelerator dymu imitujący spaliny, jest tu już tylko wisienką na torcie. Czas jazdy na pełnym akumulatorze to 45 minut, a w zestawie znajduje się akumulator wraz z ładowarką.

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Zabawa takim zdalnie sterowanym czołgiem to moc wrażeń. Zabawka również dla rodziców.
Recenzja Rodziców
10
PLUSY
  • Idealna zabawka dla nastolatka
  • Efekty dźwiękowe