prezent świąteczny dla chłopaka

Dice Tower – Tech – Q-Workshop – Gry i planszówki

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
9
Nasza ocenaCzytaj opinie

Zabawa w planszówki już nigdy nie będzie taka sama

Zabawa w gry planszowe ma to do siebie, że wymaga kilku rekwizytów. Są potrzebne pionki, czasem żetony, a najczęściej sześcienne kości do gry. Te turlające się, malutki odliczające liczbę oczek przedmioty potrafią się czasami zgubić. Zwłaszcza jeśli poturla się w takie miejsce, skąd nie jesteśmy w stanie ich odzyskać. Wielu producentów, którzy wspierają graczy zastanawiało się, jak takie ryzyko minimalizować, ale firma Q – Workshop odkryła coś niezwykłego. Czy rzucanie kostką podczas gry musi być zwyczajne i jeszcze obarczone ryzykiem zgubienia? Absolutnie nie. Nasz produkt doda całej czynności nieco finezji.

Wygodnie, estetycznie, praktycznie

Dice Tower to cudo growej architektoniki. Służy ona do wrzucania do niej kości, a następnie obserwowanie jak bezpiecznie się turla i pokazuje liczbę oczek. Specjalne ścianki zabezpieczają ją przed wypadnięciem. Budowla jest do samodzielnego złożenia, co jest procesem bardzo łatwym. Przez to łatwo też ją przenosić i zabrać na przykład na imprezę towarzyską. Umili ona rozgrywkę także w klubie, szkole lub świetlicy. Stylizowana na drewnianą wieżę rekwizyt doda nieco finezji rozgrywce, a przy okazji zapanuje nad niesforną kostką do gry. 

9Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Zabawa w planszówki już nigdy nie będzie taka sama Zabawa w gry planszowe ma to do siebie, że wymaga kilku rekwizytów. Są potrzebne pionki, czasem żetony, a najczęściej sześcienne kości do gry. Te turlające się, malutki odliczające liczbę oczek przedmioty potrafią się czasami zgubić. Zwłaszcza jeśli poturla się w takie miejsce, skąd nie jesteśmy w […]
Recenzja Rodziców
9