Dziennik Chloe Snow: Zakręcony rok – Zysk i S-ka – Książki dla młodzieży

26,99 

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

26,99 

To drugi rok szkoły średniej Chloe Snow, a życie stało się jeszcze bardziej skomplikowane.

Druga część ciekawej opowieści

W ubiegłym roku Chloe była gwiazdą musicalu. W tym roku, po tak odludnym przesłuchaniu, ze łzami spływa ze sceny i otrzymuje mało znaczącą rolę. Czy uda jej się przebrnąć przez show, wiedząc, że wszyscy jej współczują albo rozkoszują się jej upadkiem?

Najlepsza przyjaciółka Chloe, Hannah, nie jest pomocna. Została wessana na orbitę Lex, królowej szkoły. Tata Chloe jest zajęty – zakochuje się w pannie Murphy. Chloe nie rozmawia już z matką, która wysyła coraz to bardziej rozpaczliwe i pozbawione emocji wiadomości z Meksyku. Gdy negocjacje rozwodowe nie idą zbyt pomyślnie, rozpoczyna się walka o opiekę nad główna bohaterką.

„Problem z rodzicami polega na tym, że nawet jeśli rozum mówi ci, że oni się mylą, nie możesz przekonać siebie, by uwierzyć, że oni faktycznie nie mają racji.”

Gdyby tylko Chloe mogła porozmawiać o tym z Mikiem. Jego rodzice również są rozwiedzeni i on rozumie ją jak nikt inny. A może tak było, dopóki nie ogłosił swojej miłości, a ona go odrzuciła, ponieważ pomimo wszystkich swoich racjonalnych komórek mózgowych nie mogła opanować chcicy na Maca.

Nasza ocena 9.5
PLUSY:
  • plus za coś
  • duża czcionka
MINUSY:
  • minus za coś
  • miękka okładka
  • krótka
Dziennik Chloe Snow: Zakręcony rok – Zysk i S-ka – Książki dla młodzieży
Dziennik Chloe Snow: Zakręcony rok – Zysk i S-ka – Książki dla młodzieży

26,99