prezent świąteczny dla chłopaka

Dźwig konstrukcyjny RC – Pierot – Samochody i pojazdy

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

43,04 

SKU: 6260254 Category:

Coś dla małych budowlańców

Coś dla młodych konstruktorów, lubiących aranżować podczas zabawy niecodzienne sytuacje i marzącymi o zbudowaniu wielkich wieżowców. Firma Pierot przygotowała interesujący produkt – Dźwig konstrukcyjny RC, który jest w pełni sterowny i potrafi podnosić przedmioty w trzymanym przez uchwyt pojemniku. Dziecko może tam wkładać przedmioty i je unosić za pomocą pilota. Można się nim bawić osobno lub w połączeniu z innymi pojazdami, które znajdziesz w naszych ofertach. W ten sposób maluch może dorobić się swojego własnego placu budowy. Łącząc zabawę z klockami, uzyska swój mały świat wyobraźni i tworzenia.

Oraz innych dzieci z wyobraźnią – do czego użyjemy tego dźwigu?

Zabawka wykonana jest z trwałych materiałów, przez co jest użyteczna przez dłuższy czas. Dźwig potrafi podnosić się i zmieniać kierunek. Wszystko trzyma się na solidnym haku. Sterujemy nim za pomocą pilota, który wymaga zasilania trzech baterii AA. Dźwig wysoki jest na 60 cm, podstawa ma wymiary 22 x 22 cm, a długość przewodu to około 80 cm. Świetny pomysł na prezent dla dzieci z wyobraźnią i kreatywnym podejściem do otaczającego ich świata. To coś dla tych dzieci, które ze wszystkiego, co znajdą, tworzą nowe budowle lub domki.

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Coś dla małych budowlańców Coś dla młodych konstruktorów, lubiących aranżować podczas zabawy niecodzienne sytuacje i marzącymi o zbudowaniu wielkich wieżowców. Firma Pierot przygotowała interesujący produkt – Dźwig konstrukcyjny RC, który jest w pełni sterowny i potrafi podnosić przedmioty w trzymanym przez uchwyt pojemniku. Dziecko może tam wkładać przedmioty i je unosić za pomocą pilota. Można […]
Recenzja Rodziców
10