prezent świąteczny dla chłopaka

Etui na smoczek paski 80/103 – Canpol – Smoczki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

8,58 

Wygodne etui, które pomieści to co potrzebne

Małe dzieci to skarb i wielka odpowiedzialność. Wymagają opieki, która jednak jest wdzięczną pracą, bo owocuje wspaniałym uśmiechem i kochającym nas małym człowiekiem. Jedzenie i higiena to jedno z podstawowy wyzwań w opiece nad maluszkiem w wieku niemowlęcym. Smoczki i gryzaczki są często w użyciu i czasami trzeba je odłożyć lub wymienić. Firma Canpol opracowała specjalne etui, które pomoże Ci zachować czystość i porządek z tego typu przedmiotami dla dzieci.

Kolorowe, eleganckie i użyteczne

Etui jest higieniczne i pojemne. Przechowa w swojej powierzchni dwa smoczki, gryzaczek i kilka innych drobiazgów chroniąc je przed zabrudzeniem lub nawet zakażeniem. Bardzo przydatne w podróży, na spacerze w ruchliwym miejscu lub podczas wizyty u lekarza w długiej kolejce. Dziecko będzie potrzebowało butelki lub gryzaczka, a Ty nie będzie musiała szukać chusteczek lub woreczków, a wyjmiesz gotowe smoczki. Uchwyt jest wygodny i umożliwia łatwe przymocowanie do wózka, torby lub łóżeczka, a nawet fotelika samochodowego. Jest wykonany z trwałego materiału, który jest wodoodporny, ale i zmywalny. Możesz włożyć mokry smoczek do środka, a ten nie uszkodzi materiału.

Smoczek dla noworodka. Dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy