Fangirl – Otwarte – Książki dla młodzieży

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

30,99 

Rewelacyjna książka o problemach zwykłej szarej nastolatki

Wren i Cath to siostry bliźniaczki „podobne” do siebie jak ogień i woda. Wren chce w życiu spróbować wszystkiego, nagomiast Cath woli siedzieć w ich wspólnym pokoju i pisać fanfiction do książki, która zawładnęła całym jej światem. Mimo wielkich różnic obie są ogromnymi fankami nastoletniego czarodzieja Simona Snowa. Cath znana także jako MagiCath jest Prawdziwą Fanką, która… ma swoich własnych fanów.

Jest to lekka książka dla młodzieży

Mimo że tak różne, dziewczyny są nierozłączne. Gdy bliźniaczki rozpoczynają naukę w college’u, ich drogi się rozchodzą. Cath musi opuścić swój bezpieczny świat i stawić czoła rzeczywistości. Na swojej drodze spotyka Reagan, która zostaje jej współlokatorką i wiecznie uśmiechniętego Levi’ego.

„Fangirl” to ciepła i zabawna książka, która opowiada o miłości do zarówno czytania jak i pisania

„Fangirl” to opowieść o przyjaźni wbrew różnicom i trudnej sztuce dojrzewania. To historia o ludziach, którzy kochają książki tak bardzo, że stają się one ich całym światem. A co to takiego fangirl? Jeśli nią jesteś, to wiesz. Jeśli nią nie jesteś, to nie zrozumiesz. Ciepła i niezwykle bliska sercom wszystkich moli książkowych powieść Rainbow Rowell.