Gra Story Cubes: Podróże / Voyages – Rebel – gra towarzyska

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

61,51 

SKU: 4662140 Categories: , ,

Gra Story Cubes: Podróże / Voyages to zestaw podstawowy, w którego skład wchodzi 9 kości. Gra polega na stworzeniu opowieści ze wszystkich wylosowanych ikon widocznych na kościach.

Swoją opowieść z grą Story Cubes: Podróże / Voyages możesz zacząć w dowolny sposób. Na obrazkach znajdziesz ikony, które kojarzą się z podróżami. W zależności od wylosowanych obrazków możesz opowiedzieć o wędrówce po pustynnych piaskach, odwiedzinach w królestwie słoni czy opowieść o wielkiej górze.

Każdą opowieść możesz zacząć w inny sposób. Najczęściej wybierane są początki typu:

  • Dawno, dawno temu…
  • Gdzieś za siedmioma górami, za siedmioma rzekami…
  • Historia, którą Wam opowiem zdarzyła się…
  • Moja opowieść zdarzyła się…

Gra Story Cubes: Podróże / Voyages rozwija wyobraźnie, twórcze myślenie i umiejętność łączenia ze sobą faktów. Prócz rozwijania kreatywności pomaga w ćwiczeniu poprawnego układania zdań oraz rozbudowuje chęć do opowiadania i wysławiania się.

Gra świetnie sprawdzi się u dzieci, które potrzebują rozwijać swoją ciekawość, kreatywność. Nauczy też, budowania zdań oraz charyzmy. Im częściej gra będzie używana, tym zwiększy się umiejętność opowiadania ciekawych historii i oczarowania nią słuchaczy.

Gra używana jest również przez nauczycieli, trenerów i terapeutów.

Godziny spędzone przy grze na opowiadaniu historii pozytywnie wpływają na relacje między znajomymi, rodziną czy pomagają w zintegrowaniu się.

Gra Story Cubes: Podróże / Voyages jest małych rozmiarów, więc możesz ją zabrać wszędzie.

WARUNKI GWARANCJI
Długość: 24 miesiące