Gra Story Cubes: Sport (dodatek) – Rebel – gra towarzyska

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

14,99 

SKU: 803389 Categories: , ,

Gra Story Cubes: Sport jest dodatkiem do podstawowego zestawu składającego się z 9 kości do gry. Dodatek zawiera 3 kości do gry z 18 ikonami przedstawiającymi skojarzenia sportowe. Dzięki temu dodatkowi będziesz mógł rozbudować swoje opowieści o historie związane z: piłką nożną, nurkowaniem, wspinaniem się, pływaniem kajakiem czy odmierzaniem czasu przy pomocy stopera.

Idealny dodatek dla fanów sportów i konkurencji opartych na rywalizacji. Opowiedz swoją sportową historię i pozwól swoim słuchaczom poczuć się jak na prawdziwym meczu lub zawodach sportowych.

Gra rozwinie Twoją wyobraźnie i kreatywne myślenie. Wyrzucone kości i wylosowane w ten sposób obrazy pomogą Ci stworzyć historię. Snuj opowieści ze swoimi znajomymi lub doskonal się w sztuce opowiadania sam.

Gra jest bardzo ciekawa zarówno dla chłopców, dziewczynek jak i dorosłych.

Wykorzystaj sportowe historie, które usłyszałeś w mediach lub te osobiście przeżyte. Możesz opowiadać o sobie, o sławnym sportowcu lub o nierzeczywistej postaci. Nie ma ograniczeń. Ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia. Kto wie… może ta gra zachęci Cię do aktywnego spędzania czasu?

Na pewno, po jednej rozgrywce w Story Cubes będziesz chciał więcej. Gra wciąga. Jest to najlepsza gra kościana dla początkujących.

WARUNKI GWARANCJI
Długość: 24 miesiące