Gra Story Cubes: Zwierzęta (dodatek) – Rebel – gra towarzyska

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

14,99 

SKU: 803395 Categories: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

„Woof, woof, woof, woof, woof
Who let the dogs out?!”

Opowiedz niesamowitą historię z grą Story Cubes: Zwierzęta. 

Story Cubes: Zwierzęta to dodatek składający się z trzech kości. Podstawowy zestaw składa się z 9 kości. Połącz podstawowy zestaw z 9 kości z dodatkiem składającym się z 3 kości i stwórz nowe, jeszcze bardziej ciekawsze opowieści!

Z dodatkiem Story Cubes: Zwierzęta możesz zacząć snuć nowe opowieści, w których pojawią się wątki na temat podwodnych stworzeń takich jak meduzy i rekiny. Opowiesz niesamowite, mrożące krew w żyłach opowieści o dzikich tygrysach lub budzące łzy w oczach ze wzruszenia historie o udomowionych szopach praczach sprzątających w domach niezauważenie. Daj się ponieść wodzą fantazji i przedstaw swoim słuchającym opowieść jak to niedźwiedzie zapolowały na łowcę lub o tym jak dzięki kołowrotku dla chomika został stworzony nowy wszechświat i przejście do innego wymiaru.

Gra to prawdziwa frajda. Każdy kto spróbuje zagrać w Story Cubes będzie chciał powracać do rozgrywek. Czas spędzony na graniu w tą grę będzie dla każdego czasem wyjątkowym. Spędzenie radosnych, śmiesznych, pełnych niespodzianek chwil z innymi jest nieocenione. Więzi jakie stworzą się podczas grania, będą tylko Wasze… tak jak opowieść, którą usłyszycie. Nie będzie to jednak czas, poświęcony tylko na zabawie.

Gra uczy. Czego?

Najważniejsze, że ta gra uczy kreatywności i łączenia losowych zdarzeń w jedną całość. Po za kreatywnością, rozwija logiczne myślenie i pomaga w nauce wysławiania się i budowania zdań. Dzięki tej grze, możesz przerobić trudne dla Ciebie tematy i znaleźć rozwiązania na wiele problemów.

Story Cubes polecana jest przez nauczycieli, terapeutów, psychologów, rodziców i co najważniejsze dzieci!

Opinie osób które już zagrały są jednoznaczne.

Poniżej jedna z nich:

Bardzo prosta gra, ale ma wiele możliwości i tylko od wyobraźni gracza zależy czy będzie ciekawa

  • ZALETY:
  • + rozwija wyobraźnię, twórcze myślenie, kreatywność i pomysłowość

PRZEKONAJ SIĘ I ZAGRAJ ZE ZNAJOMYMI LUB RODZINĄ

WARUNKI GWARANCJI
Długość: 24 miesiące