Grajace Krówki – Vtech – Zabawki interaktywne

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

90,04 

Interaktywne zabawki krówki dla dzieci

Interaktywne krówki to wspaniała zabawka dla dzieci już od 9 miesiąca życia. Krówki są zaprojektowane w ergonomiczny sposób dopasowany do dłoni maluszka. Zabawka posiada 3 guziki i włącznik. Możemy włączyć krówkę i wyłączyć, aby na przykład podczas drzemki maluszka nie włączył się w niej dźwięk. Zabawka przedstawia mamę krówkę i jej małego cielaczka. Kiedy krówki podjadą do siebie i zetkną się noskami słychać dźwięk buziaczka. Są to więc dwie całuśne krówki.

Mama krówka i mały cielaczek – interaktywna zabawka dla dzieci

Interaktywne zabawki dla dzieci to bardzo fajny sposób na urozmaicanie zabawy maluszkom. Krówki są bardzo interesujące. Dziecku na pewno spodobają się plamki na krówce i fakt, że mamusia krówka posiada małe różki. Krówki poruszają się na nóżkach kółkach. Także dziecko bez problemu może jeździć zabawką po podłodze. Przyciskając i włączając guziki maluch ćwiczy rączkę. Zabawa takimi krówkami będzie świetną rozrywką. Kto wie, może te krówki staną się najlepszymi przyjaciółmi Twojego dziecka?

Mama krówka, biała w brązowe łątki z żółtymi różkami. Dziecko cielaczek również w brązowe łatki. Obie krówki posiadają niebieskie kółka jezdne. Na mamie krówce znajdują się 3 przyciski melodyczne w różnych kolorach.