prezent świąteczny dla chłopaka

Gryzak do podawania pokarmu rozm. L Limonka – Dumel – Smoczki dla dzieci

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

26,99 

Uroczy bobas i limonka tworzą dobre połączenie

Jedzenie pokarmów dla maluszków w wieku niemowlęcym to nieraz spore wyzwanie dla rodzica. Trzeba przygotowywać posiłki w specjalny sposób, ale i wtedy nie zawsze jest pewność, że żywność będzie odpowiednio zmielona. Firma Dumel dostarcza smoczek, który swoją konstrukcją minimalizuje to ryzyko. Maluch może samodzielnie odkrywać nowe smaki i nie zadławi się. Wkład z silikonu ma otwory na tyle małe, że nie przedostaną się zbyt duże kawałki jedzenia. Dostępne są dwa rodzaje takich wkładów. S dla dzieci w wieku 4 miesięcy oraz L dla ciut starszych 6-miesięcznych bobasów.

Wysoka jakość i użyteczność smoczka

Smoczek więc oprócz minimalizowania ryzyka zadławienia daje też ulgę dla dziąseł. Działa więc po części jak klasyczny gryzaczek. Jest bardzo wytrzymały i nie boi się pogryzienia przez dziecko. Wygodny, ergonomiczny i elegancki kształt. Zamknięcie jest bezpieczne i solidne. Świetnie nada się na podróż – nie ma obaw, że w samochodzie lub pociągu ewentualna drobna niestabilność ruchu wpłynie źle na proces jedzenia. Łatwo go myć i utrzymywać w czystości. A limonkowy design dodaje mu charakteru i stylu.

Smoczek dla noworodka. Dowiedz się więcej z artykułu „Smoczek dla noworodka – Smoczek dla niemowlaka tak czy nie – Smoczek pod okiem logopedy