prezent świąteczny dla chłopaka

Jamara Przyczepka wywrotka do traktora Fendt 1050 Vario RC 1:16 – Jamara – Samochody i pojazdy

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
8
Nasza ocenaCzytaj opinie

114,14 

SKU: 6316921 Category:

Przyczepka zwiększa możliwości małego farmera

Prezentowany tu produkt to rozszerzenie innego – traktora zdalnie sterowanego dla dzieci Jamara Fendt 1050. Tamta zabawka to zdalnie sterowany pojazd w kształcie zielonego traktora, który posiadając swoje funkcjonalności, daje wrażenie dziecku obcowania ze wsią i pozwala wczuć się w farmera, który jeździ po swoim polu i je uprawia. Zdalnie sterowany za pomocą pilota, daje poczucie swobody i możliwości wykazania się kreatywnością. Prezentowana tu przyczepka dodaje nowe możliwości traktorowi, ponieważ poszerza zakres tego, co może on przewozić oraz wprowadza nowe urozmaicenia do zabawy malucha.

Traktorek teraz może więcej

Przyczepka do traktora Jamara Fendt 1050 jest wykonana z równie wysokiej jakości materiałów, co sam traktor. Nie ma więc obaw o trwałość i użyteczność zabawek. Przyczepa umocowywana jest odpowiednim zatrzaskiem i łączy się z obwodem elektrycznym specjalną wtyczką, która pasuje właśnie do tego traktora firmy Jamara. Przyczepa daje nowe możliwości przewożenia towarów, utrudnia nieco sterowanie pojazdem, ponieważ inaczej jeździ się z przyczepą – to daje małemu miniaturkę tego, jak prowadzi się prawdziwe auto. Niemiecka firma Jamara po raz kolejny dowiozła produkt wysokiej klasy, dostosowany do potrzeb i ku zadowoleniu dzieci w wieku przedszkolnym lub szkolnym.

8Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Przyczepka zwiększa możliwości małego farmera Prezentowany tu produkt to rozszerzenie innego – traktora zdalnie sterowanego dla dzieci Jamara Fendt 1050. Tamta zabawka to zdalnie sterowany pojazd w kształcie zielonego traktora, który posiadając swoje funkcjonalności, daje wrażenie dziecku obcowania ze wsią i pozwala wczuć się w farmera, który jeździ po swoim polu i je uprawia. Zdalnie […]
Recenzja Rodziców
8.5