Koparka gąsienicowa RC 1:20 – Double Eagle – Pozostałe pojazdy RC

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
10
Nasza ocenaCzytaj opinie

150,90 

Kop i ładuj Koparka gąsienicowa

Zauważasz, że Twój mały chłopiec przejawia skłonności do konstruowania? Lubi bawić się w twórcze gry i zabawy? A może właśnie córcia odkryła, że chciałaby budować mosty? Lub może Ty chcesz zachęcić dziecko do takiej zabawy? Sprezentuj mu samochodzik firmy Double Eagle. Ta markowa zabawka to model koparki gąsienicowej. Może ona kopać i nabierać oraz przenosić. Taka zabawka zainspiruje małego do wymyślania jej zastosowania. To, co ją wyróżnia to nie tylko sam wygląd. Ona potrafi też jeździć. A nawet można nią sterować. Zobacz, jak Twoje dziecko odkrywa w sobie inżyniera.

Baw się zdalnie

Model koparki gąsienicowej wykonano w skali 1:20. Typowej i widzianej na każdej budowie. Wykonano ją z wysokiej jakości trwałych materiałów. Przez to posłuży długo i będzie sprawiać radość nawet bardzo energicznym dzieciom. Jest ona sterowana za pomocą specjalnego kontrolera. Może wykonywać ruchy w każdą stronę kołami oraz poruszać nabieraczką. Z racji tego, że jest tak funkcjonalna, urozmaici każdą zabawę dzieciaka. Zainspiruje do wymyślania własnych historii. A jeszcze więcej zabawy jest w grupie! Sprawdź inne zabawki – samochody z naszej oferty i razem stwórzcie niezapomniane wspomnienia.

10Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Zdalnie sterowna koparka do zabawy w budowę. Zostań mistrzem budownictwa z tą zdalnie sterowaną koparką. Gwarancja super zabawy.
Recenzja Rodziców
9.5
PLUSY
  • Zdalnie sterowana koparka
  • Super zabawka
  • Wytrzymała
  • Dobra jakość