Kości obfitości – Board&Dice – gra towarzyska

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0

50,99 

SKU: 4184020 Categories: , ,

Wyturlaj swoje pole obfitości w grze Kości obfitości.

Gra polega na sadzeniu warzywek, nakarmieniu świnek i dbaniu o swoje poletko. Jest to gra kościana planszowa. Gra zapewni wielogodzinną rozrywkę, zintegruje dzieci i będzie doskonałą alternatywą dla czasu spędzanego przed telewizorem.

Kolorowe kostki reprezentują nasze dary natury, jakimi są rośliny. Rośliny możemy sadzić, sprzedawać lub karmić nimi różowego, słodkiego świniaka.

Na czym polega gra Kości obfitości?

Runda rozpoczyna się od wybrania osoby, która będzie rzucać jako pierwsza. Rzuca się wszystkimi kośćmi – czyli naszymi warzywkami. Każdy gracz ma za zadanie wybrać jedno warzywo, które będzie sadził w swoim ogrodzie. Należy narysować odpowiednią roślinkę w kolumnie do tego przeznaczonej na arkuszu. Można też nakarmić roślinką świnkę Pip.

Kostki:

  • czerwone – pomidory
  • zielone – sałata
  • pomarańczowe – marchewki

Kostkę, którą wybraliśmy przerysowujemy do swojego ogródka. Musimy pamiętać, że takie same warzywa mogą rosnąć tylko obok siebie. Jeżeli nie będą rosnąć obok siebie trafią do brzucha świnki – dzięki temu też możemy uzyskać punkty.

Poznaj ciekawą i zajmującą grę jaką są Kości obfitości. Zagraj i wygraj ze swoimi znajomymi, rodziną lub zabierz grę ze sobą do szkoły i grajcie na przerwach.