prezent świąteczny dla chłopaka

Ładowarka RC – Askato – Samochody i pojazdy

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
7
Nasza ocenaCzytaj opinie

117,50 

SKU: 6260266 Category:

Siła silnika i mocarny uchwyt

Zdalnie sterowane pojazdy to jedne z najpopularniejszych zabawek w dzieciństwie. Chyba każdy z nas pamięta swoje autka sterowane pilotem. Tym razem coś mniej sportowego lub futurystycznego. Klasyczna, mocarna i bardzo solidna koparko – ładowarka firmy Askato. Żołto – czarna stylistyka przywołuje na myśl prawdziwe maszyny znane z placów budowy, które Twoje dziecko może mijać jadąc z Tobą samochodem po ruchliwej autostradzie. Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości tworzyw i zaprojektowana tak, by była funkcjonalna i dostarczała niespodzianek użytkownikowi z każdą kolejną zabawą.

Będziesz pracował nim zdalnie

Zabawka zdalnie sterowany pojazd w kształcie koparko – ładowarki wykonano w skali około 1 : 24. Może ona poruszać swoją łyżką w różne kierunki. Dziecko może samodzielnie nabierać na przykład piasek w piaskownicy, ale i inne przedmioty i zabawki. W ten sposób rozwija wyobraźnię, generuje w głowie scenariusze i pomysły, co może wybudować. Gdzie logicznie przewieźć towary i po co. Nie brakuje efektów świetlnych i dźwiękowych. Jest w pełni sterowalna. Wymaga zasilania, także przez USB. Pilot zasilany jest dwoma bateriami AA. Nie są załączone do zestawu.

7Nasza ocena
Recenzja Rodziców
Siła silnika i mocarny uchwyt Zdalnie sterowane pojazdy to jedne z najpopularniejszych zabawek w dzieciństwie. Chyba każdy z nas pamięta swoje autka sterowane pilotem. Tym razem coś mniej sportowego lub futurystycznego. Klasyczna, mocarna i bardzo solidna koparko – ładowarka firmy Askato. Żołto – czarna stylistyka przywołuje na myśl prawdziwe maszyny znane z placów budowy, które […]
Recenzja Rodziców
7